Екологічна інспекція закликає припинити збір, і торгівлю червонокнижних та раньоквітучих рослин

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу спільно із працівниками поліції, продовжують проводити роз’яснювальну роботу серед населення, які безпосередньо здійснюють збір та реалізацію червонокнижних та раньоквітучих рослин, зокрема проводяться посилені заходи державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу. За результатами роботи загалом складено 42 адміністративних протоколи. Також, за порушення порядку придбання об’єктів рослинного світу складено 1 протокол який передано до суду. Санкція ст. 88-1 тягне за собою накладання штрафу від 510 до 1700 грн з конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої.

Екологічна інспекція закликає припинити збір, і торгівлю червонокнижних та раньоквітучих рослин, фото-1 Екологічна інспекція закликає припинити збір, і торгівлю червонокнижних та раньоквітучих рослин, фото-2 Екологічна інспекція закликає припинити збір, і торгівлю червонокнижних та раньоквітучих рослин, фото-3

Державні інспектори складають протоколи не тільки в місцях реалізації, але і у місцях збору рослин в лісових масивах.

Тільки наша з вами особиста відмова від купівлі зникаючих квітів дасть їм шанс рости, квітувати, зупинити незаконний збір та їх реалізацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі