• Головна
  • Гроші є: Названі строки закінчення будівництва хірургічного корпусу у Новограді-Волинському
22:04, 6 липня 2020 р.
Надійне джерело

Гроші є: Названі строки закінчення будівництва хірургічного корпусу у Новограді-Волинському

Хірургічний корпус

Хірургічний корпус

Історія з будівництвом хірургічного корпусу у місті Новоград-Волинському продовжується. На жаль на даний час будівельний майданчик схожий на черговий довгобуд, але матимемо надію, що справа зрушить з місця. Обнадійлива інформація оприлюднена порталі публічних закупівель «ProZorro», згідно якої Департаментом регіонального розвитку Житомирської ОДА передбачено 110045617 гривень на будівництво хірургічного корпусу для Новоград-Волинського ТМО.

Тендер було оголошено 17 червня 2020 року. Участь у ньому брали дві фірми: ТОВ «Полісся-Інтербуд» та ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект». У тендері перемогло останнє підприємство.

Згідно умов договору підрядна організація має завершити будівництво хірургічного корпусу у Новограді-Волинському до кінця 2022 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хірургічний корпус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Виборець
7 липня 2020 р., 09:46
"Гарний" полігон зробили для себе наші можновладці - екс-депутат та екс-мер. Вже дев'ять років все будують і будують, а віз й нині там... Скільки вже вкрадено, а скільки ще вкрадуть? Мабуть за всі "вкладені" точніше вкрадені кошти можна було б побудувати одну з лікарень як в Ухані, яку збудували за два тижні!!! Отакі наші можновладці та так звані слуги народу
Генпідрядник, що підняв в морози 4-ри поверхи...
6 серпня 2020 р., 10:05
Новоград - Хірургічний корпус....(РЕЙДЕРСТВО)... Ні стида, ні честі ,ні совісті... Зневага до будівельників, до людської праці..... Жодне порядне підприємство, в знак будівельної солідарності, не подало свою заявку на участь в неправомірному тендері (з підствними потрібними особами)...,окрім своїх- давно "прищеплених і заведених за руку"... ----------------------------------------------------------------------------------- Рекламуєте підприємство на фоні (фото) чужої організації праці..... Призначені судові розгляди безпідставної заміни виконавця робіт по діючому Договору підряду з 2012 року. Підрядник не порушив жодного пункту Договору підряду...,Договір може бути розірваний лише в судовому порядку з компенсацією останньому нанесених збитків діями Замовника, та втраченої вигоди. Дорога в нікуди.... Для "окремих" чинців... пояснюю... МТМО ,як Замовник приступив до виконання своїх обов'язків заключивши Договір підряду ще В 2012 році і в рамках його набув свої права і обов'язки... Рішенням міської ради № 901 від 19.03.2020 року делеговано функції замовника від КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА на виконання робіт по будівництву (коригування) хірургічного корпусу на невизначений час (фунції ,- права і обов'язки, що вже здіснюються по розпочатому будівництвом об'єкту)..., Договір підряду діючий і в судовому порядку односторонньо не розірваний ... Судові розгляди ще попереду...Після розгляду Судами буде поставлена "крапка"...,надіюсь буде дана оцінка і окремим "державним службовцям"... ДОРЕЧІ, - ЖОДНИМ СЛОВОМ НІ В ЖОДНОМУ ДОКУМЕНТІ НА ТОРГИ СВІДОМО НЕ БУЛО ЗАЗНАЧЕНО, ЩО ЙДЕ МОВА ПРО ДОБУДОВУ ОБ'ЄКТУ (ЩО ОБ'ЄКТ РОЗПОЧАТИЙ БУДІВНИЦТВОМ І Є НЕЗАВЕРШЕНИМ БУДІВНИЦТВОМ), А ТРАКТУЄТЬСЯ У ВСІХ ДОКУМЕНТАХ,ЯК НОВЕ БУДІВНИЦТВО. ЦЕ НІЩО ІНШЕ, ЯК СВІДОМИЙ ПІДЛОГ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ...,ЦЕ ЩЕ РАЗ ПОКАЗУЄ ЇХ ФАХОВИЙ РІВЕНЬ... ГОЛОВНЕ ЦЕ "КОРИТО".., І ДОРОГА ДО ЙОГО.... Судові розгляди : http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/90438688 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/90360824 ----------------------------------------------------------------------------------- В нашій державі всі форми власності рівноправні і однаково захищені (мають бути) перед Законом... Отож слідкуємо .... PS. ЦІ...,- ДАЛЕКО ПІДУТЬ, ЯКЩО СУДИ І ГНІВ ГРОМАДИ НЕ ЗУПИНЯТЬ..... НАДІЄМОСЯ НА ЗАКОН,ПРАВО І ПОРЯДОК В ДЕРЖАВІ....
Оголошення
live comments feed...