• Головна
  • Голосування: Хто із чинних депутатів Новоград-Волинської міської ради гідний представляти громаду в наступній каденції
13:42, 1 серпня 2020 р.
2

Голосування: Хто із чинних депутатів Новоград-Волинської міської ради гідний представляти громаду в наступній каденції

Голосування: Хто із чинних депутатів Новоград-Волинської міської ради гідний представляти громаду в наступній каденції

На сайті міста Новограда-Волинського 04141.com.ua розпочалося рейтингове голосування у конкурсі "Хто із чинних депутатів Новоград-Волинської міської ради гідний представляти громаду в наступній каденції?".

Ось і добігає до завершення каденція депутатів Новоград-Волинської міської ради 7 скликання. Протягом їх роботи останні роки у стінах великої зали будинку рад через інтернет-ресурси, телебачення, а хтось і на яву мали можливість спостерігати за роботою їх діяльності та скласти своє враження по їх представництву інтересів громади на рівні Новоград-Волинської міської ради. Хтось "прославився" корупційними діями, лобіюванням своїх бізнес-інтересів, хтось пасивністю в роботі, хтось від початку до кінця лобіював інтереси свого територіального виборчого округу і громади міста загалом. 

Метою конкурсу є побудова рейтингу депутатів Новоград-Волинської міської ради за рівнем їх підтримки мешканцями міста. Тобто кожен хто бере участь у голосуванні, має визначити для себе, хто із запропонованих осіб гідний і надалі представляти інтереси громади у місті та може проголосувати за невизначену кількість осіб, але лише один раз, відаючи свій голос тим "народним обранцям", які користуються його довірою.

Голосування проходитиме з 01 по 08 серпня 2020 року, після чого в залежності від набраних голосів учасників буде побудований рейтинг від 1 до 34, і опублікована звітна публікація з відповідними результатами.

Підтримайте депутатів, які за вашим внутрішнім переконанням гідні представляти Новоград-Волинську громаду, віддавши свій голос під їх фотографією. За наступним посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Вася
1 серпня 2020 р., 23:59
Непогано б було щоб у визначенні рейтингу прийняла участь прокуратура та поліція, не місцева.
Віктор безробітний
2 серпня 2020 р., 22:46
Хто заказчик,чи спонсор опитув ання?
Оголошення
live comments feed...