Голосування: Хто із чинних депутатів Новоград-Волинської міської ради гідний представляти громаду в наступній каденції

Голосування: Хто із чинних депутатів Новоград-Волинської міської ради гідний представляти громаду в наступній каденції, Ірина Сукач

На сайті міста Новограда-Волинського 04141.com.ua розпочалося рейтингове голосування у конкурсі "Хто із чинних депутатів Новоград-Волинської міської ради гідний представляти громаду в наступній каденції?".

Ось і добігає до завершення каденція депутатів Новоград-Волинської міської ради 7 скликання. Протягом їх роботи останні роки у стінах великої зали будинку рад через інтернет-ресурси, телебачення, а хтось і на яву мали можливість спостерігати за роботою їх діяльності та скласти своє враження по їх представництву інтересів громади на рівні Новоград-Волинської міської ради. Хтось "прославився" корупційними діями, лобіюванням своїх бізнес-інтересів, хтось пасивністю в роботі, хтось від початку до кінця лобіював інтереси свого територіального виборчого округу і громади міста загалом. 

Метою конкурсу є побудова рейтингу депутатів Новоград-Волинської міської ради за рівнем їх підтримки мешканцями міста. Тобто кожен хто бере участь у голосуванні, має визначити для себе, хто із запропонованих осіб гідний і надалі представляти інтереси громади у місті та може проголосувати за невизначену кількість осіб, але лише один раз, відаючи свій голос тим "народним обранцям", які користуються його довірою.

Голосування проходитиме з 01 по 08 серпня 2020 року, після чого в залежності від набраних голосів учасників буде побудований рейтинг від 1 до 34, і опублікована звітна публікація з відповідними результатами.

Підтримайте депутатів, які за вашим внутрішнім переконанням гідні представляти Новоград-Волинську громаду, віддавши свій голос під їх фотографією. За наступним посиланням.

Новоград рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі