• Головна
  • Прибутковість оптової торгівлі паливом зі станції Новоград-Волинський падає
15:13, 26 серпня 2020 р.

Прибутковість оптової торгівлі паливом зі станції Новоград-Волинський падає

Прибутковість оптової торгівлі паливом зі станції Новоград-Волинський падає

Протягом 2020 року прибутковість крупно-і дрібнооптової торгівлі дизельним паливом на внутрішньому ринку України знижується, а в літні місяці на ряді базисів стала збитковою. Про це з посиланням на власне дослідження enkorr повідомили в «Консалтинговій групі А-95».

На станції Новоград-Волинський в першому кварталі 2020 року дрібнооптова маржа оцінювалася експертами «А-95» в 2 грн / л, а в літні місяці - 16 коп / л.

Експерти «А-95» вважають, що падіння прибутковості дрібнооптової торгівлі влітку 2020 року пов'язана з великими запасами продукту, закупленого на ціновому мінімумі в квітні-травні, на тлі різкого зростання світових цін.

На користь цього припущення говорить і факт беззбитковості великооптової торгівлі, яка, тим не менш, також демонструє істотне зниження прибутковості. Так, крупнооптова маржа, розрахована як різниця між оціночною собівартістю поставок і ціною реалізації, по Новоград - 1,67 грн / л. У літні місяці дані показники  по Новограду впали до 29 коп. / л.

«Очевидний факт впливу запасів говорить про неминучу цінову корекцію в вересні, коли можна очікувати виснаження старих запасів і їх заміну на більш дорогі оперативні поставки», - вважають в «А-95».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Анонім
26 серпня 2020 р., 19:12
Редактори так уважаєми чьому видаляєте коментарі?
Оголошення
live comments feed...