У Новограді відкрилася філія європейської агенції праці

У Новограді відкрилася філія європейської агенції праці, Ірина Сукач

Робота за кордоном – це спосіб покращити матеріальне становище та побудувати кар’єру в Європі, це нові можливості але разом з тим - нові виклики, з якими не кожному доводилось зіштовхуватись раніше в Україні. Також, дуже важливо розуміти, що в сьогоденні український трудовий мігрант є одним з основних наповнювачів ВВП України ( за 2019 рік - 10.5 % ) таким чином українці покращують не лише якість свого життя, але є міцною підтримкою Держави.

У Новограді відкрилася філія європейської агенції праці, фото-1

Саме тому, головна місія компанії Grand Work Service – максимально забезпечити підтримку на всіх етапах працевлаштування за кордоном: від моменту першого звернення працівника, виготовлення всіх необхідних документів, до підтримки протягом всього часу роботи за кордоном. У людини часто трапляються не передбачувані життєві ситуації, побутові питання, питання стосовно легальності перебування та працевлаштування, захист своїх прав за кордоном, перетин кордону та особливо багато питань під час пандемії, коли закони та постанови змінюються що тижня. ТОМУ, Ми завжди тримаємо зв'язок з нашими працівниками та допомагаємо у вирішенні всіх питань, консультуємо та супроводжуємо.

У Новограді відкрилася філія європейської агенції праці, фото-2

Крім працевлаштування іншим напрямком компанії Grand Work Service є послуги візової підтримки, візи в країни ЄС. За багаторічний нашої діяльності ми допомогли отримати робочу візу в Польщу, робочу візу в Чехію понад 4600 клієнтам. Ми надаємо гарантію отримання візи.

- Робоча віза в Польщу ( піврічна віза, віза на 270 днів, річна віза );

- Робоча віза в Чехію ( віза 90 днів, віза на 180 днів ).

Компанія Grand Work Service відкриває своє представництво в місті Новограді-Волинському.

Наші офіси та представники є в 4 областях України та Польщі. Також ми працюємо дистанційно, це означає , що для того щоб почати співпрацювати з нами, вам достатньо відправити фото документів нам на електронну адресу або будь-який месенджер, без візиту в офіс. Також, якщо ви зараз знаходитесь в Європі, ми без проблем знайдемо для Вам роботу за кордоном і працевлаштуємо безкоштовно.

Офіс компанії в Новограді-Волинському знаходиться по Гагаріна, 3, 3-й поверх (приміщення магазину «Норма»), телефон +380(67)100-89-97.

Детальніше ТУТ.

У Новограді відкрилася філія європейської агенції праці, фото-3
робота Польща
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11.28 дуже добре
(26 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
7 людей рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі