• Головна
  • Енегроменеджери громад Житомирщини зустрінуться онлайн
11:57, 4 вересня 2020 р.

Енегроменеджери громад Житомирщини зустрінуться онлайн

Енегроменеджери громад Житомирщини зустрінуться онлайн

У минулому році на Житомирщині створено «Мережу енергоменеджерів» – 25 відібраних на конкурсних засадах фахівців територіальних громад стали офіційними членами Мережі. Щоквартально енергоменеджери зустрічаються, обмінюються власним практичним досвідом та знаннями щодо впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження у своїх муніципалітетах. Як показує закордонний досвід, завдяки таким регулярним зустрічам кількість впроваджених заходів з енергоефективності зростає у 2 рази.

Як поінформувала виконавча директорка Житомирського РВ АМУ, Житомирщина є лідером з кадрового забезпечення громад, комунальних закладів фахівцями-енергоменеджерів.

«Всеукраїнський проект "Мережі енергоменеджерів" працює у 3 областях - Житомирській, Дніпропетровській та Івано-Франківській. Членами "Мережі енергоменеджерів" на Житомирщині стали самоврядці Житомира, Баранівки, Коростеня, Овруча, Малина, Нової Борової, Новоград-Волинського, Новогуйвинська, Червоного, Коростишева, Довбиша і Бердичева. На найближчому засіданні учасники мережі говоритимуть про проектний менеджмент та розробку проектних пропозицій для різних типів проектів (будівлі, централізоване теплопостачання, вуличне освітлення). Фахівці готові залучити до роботи і спеціалістів з інших громад Житомирщини», - зауважила Т.Кухарська.

Отже, якщо Ви працюєте над питаннями енергозбереження у своїй громаді і Вам цікава інша думка та новий досвід – запрошуємо 9 вересня на вебінар. Просимо надіслати свої контакти на електронку [email protected] або Viber/WhatsApp +380969963168 до 14:00 год 8 вересня для підключення в онлайн-програму для спілкування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...