Від слів до дії: У Новограді висадили квіти представники команди «Європейської Солідарності»

Від слів до дії: У Новограді висадили квіти представники команди «Європейської Солідарності», Ірина Сукач

Сьогодні, 10 жовтня 2020 року за ініціативи кандидата на посаду голови Новоград-Волинської ОТГ від "Європейської Солідарності" Романа Седлецького на території сакральних місць міста Новограда-Волинського проведено толоку.

Від слів до дії: У Новограді висадили квіти представники команди «Європейської Солідарності», фото-1 Від слів до дії: У Новограді висадили квіти представники команди «Європейської Солідарності», фото-2 Від слів до дії: У Новограді висадили квіти представники команди «Європейської Солідарності», фото-3 Від слів до дії: У Новограді висадили квіти представники команди «Європейської Солідарності», фото-4 Від слів до дії: У Новограді висадили квіти представники команди «Європейської Солідарності», фото-5

Вибір впав, і не випадково, на Меморіал загиблим воїнам АТО в Новограді-Волинському, адже завдяки самопожертві полеглих воїнів Україна змогла зберегти свою незалежність та дати ворогові "по зубах" та територію Свято-Михайлівської церкви (ПЦУ), яка стала окрасою всього Новограда-Волинського та найбільшим духовним центром міста.

Від слів до дії: У Новограді висадили квіти представники команди «Європейської Солідарності», фото-6 Від слів до дії: У Новограді висадили квіти представники команди «Європейської Солідарності», фото-7 Від слів до дії: У Новограді висадили квіти представники команди «Європейської Солідарності», фото-8

«Від слів ми переходимо до дії. Те, що нас оточує ми створюватимемо самостійно, скаржитись на когось та перекладати відповідальність ні на кого не будемо. Ми зібрались та вирішили висадити квіти біля меморіалу загиблим воїнам АТО та біля церкви напроти будинку рад. Квітуча клумба – радість для усіх наших звягельчан, а командна праця нас тільки згуртовує» – сказав Роман Седлецький.

Новоград
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
2 дуже погано
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Показувати новий коментар: внизу / вгорі
Ania
10 жовт. 2020 р., 12:32:02

Як вибори "на носі", то одразу кандидати швидко щось роблять, ДІЯТЬ одним словом!!! А без прейдешніх виборів палець об палець не вдарять! Напередодні виборів одразу прокидається любов до свого міста... Фу, показуха!