• Головна
  • Розвиток громад після виборів: Думки експертів (Конференція)
10:03, 2 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Розвиток громад після виборів: Думки експертів (Конференція)

Розвиток громад після виборів: Думки експертів (Конференція)

Програма «U-LEADз Європою» 10 та 11 грудня організовує міжнародну конференцію «Розвиток громад: довіра, інституції, фінанси та люди». Головна мета заходу визначити ключові напрями роботи для громад після оновлення влади.

«Сьогодні ми чітко бачимо куди мають рухатись громади у своєму розвитку. Це формування та надання спроможності інституціям, зростання фінансового менеджменту та якісного виконання повноважень, а також розвиток людського потенціалу та довіри у громаді. На конференції ми хочемо зібрати досвід та поради українських та іноземних експертів щодо того, як досягти цього прогресу», - наголошує Василь Невмержицький, керівник Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEADз Європою».

Серед спікерів конференції будуть українські урядовці, глава Представництва ЄС в Україні, представники посольств країн-донорів, експерти Організації економічного співробітництва та розвитку, Світового банку, Київської школи економіки, швейцарські, німецькі, британські, американські та естонські науковці, а також представники українських громад.

Нагадаємо, що 13 грудня 2019 року Програма «U-LEADз Європою» проводила міжнародну конференцію «Розширення можливостей громад: побудова стійкого та сталого місцевого самоврядування». Тоді у заході взяли участь понад 100 учасників.

Цьогорічна конференція відбудеться онлайн і трансляція відбуватиметься на цій платформі https://uleadiee.kyiv.ua/index.html

На цій же платформі доступна реєстраційна форма та вичерпна інформація про програму, спікерів і формат проведення. Учасники які зареєструються отримають ексклюзивні оновлення, а також матеріали конференції.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...