• Головна
  • Доступ людей з інвалідністю полегшиться: У Новограді банк встановлює пандус - електропідіймач
13:19, 4 січня 2021 р.
Надійне джерело

Доступ людей з інвалідністю полегшиться: У Новограді банк встановлює пандус - електропідіймач

пандус

пандус

Новини міста на вашому смартфоні: Facebook і Instagram

Слідкуйте за новинами в Telegram

Повідомити новину 04141.com.ua

У місті Новограді-Волинському бути людиною з обмеженими фізичними можливостями важко, а іноді пересування по місту стає справжнім випробуванням для людей даної категорії, а також тих хто їх супроводжує. Більшість конструкцій облаштованих для вільного доступу до об'єктів соціальної сфери зроблені для "галочки", коли навіть людина з хорошою фізичною підготовкою та повністю здорова навряд чи подолає ці бар'єри.

Пандус — це життєво необхідна конструкція для людей з обмеженою можливістю пересування, один з основних способів для даної групи населення мати доступ до адміністративних, лікувальні та навчальні заклади, магазини, кафе та інші громадські будівлі.

Базовим документом, який встановлює основи соціального захисту інвалідів у нашій країні і гарантує створення необхідних умов для забезпечення можливості вести повноцінний спосіб життя відповідно до індивідуальних потреб та інтересів, є Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». Розділом 5 цього акта встановлено основні засади та вимоги щодо створення безбар’єрного архітектурного середовища для безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури.

Відповідно до ст. 26 цього закону органи державної влади, підприємства (об’єднання), установи й організації (незалежно від форм власності і господарювання) зобов’язані створювати умови для безперешкодного доступу інвалідів до жилих, громадських і виробничих будинків, споруд, громадського транспорту для вільного пересування у населених пунктах.

Схожа ситуація є з доступом до відділення "Ощадбанку" в місті Новограді-Волинському № 10005/057 по вулиці Шевченка, 6, але вона вже на етапі вирішення. На даний час проводяться роботи з влаштування пандуса - електропідіймача, для вільного доступу людей до приміщення банку.

Роботи по встановленню пандуса розпочали, ще до новорічних свят, і невдовзі закінчать. Сам пандус вже встановлений, залишилося демонтувати перила та зробити місток для проходу людей з обмеженими можливостями", - прокоментувала ситуацію співробітниця відділення банку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пандус #Ощадбанк #Новоград-Волинський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...