• Головна
  • Переклад документів в Новограді-Волинському: Де швидко та доступно зробити переклад
16:04, 20 січня 2021 р.

Переклад документів в Новограді-Волинському: Де швидко та доступно зробити переклад

Переклад документів в Новограді-Волинському

Переклад документів в Новограді-Волинському

Громадянин будь-якої держави має документи, що підтверджують його особу та фіксують взаємодію з державними інстанціями і іншими громадянами. Залежно від рівня розвитку електронного документообігу обсяг таких документів може бути більше або менше.

У нашій країні до переліку найбільш важливих і часто використовуваних паперових документів відносяться паспорт громадянина, ідентифікаційний код платника податків, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про смерть, атестат про повну загальну середню освіту, диплом про вищу освіту, трудова книжка, посвідчення водія і військовий квиток.

Незважаючи на те, що перераховані документи є внутрішніми, при необхідності виїхати за кордон вам знадобиться зробити переклад тих з них, які планується надавати за місцем вимоги. Як правило, готовий переклад засвідчується печаткою нотаріуса.

Бюро перекладів «ЛЕҐАНС» у Новограді-Волинському має більш ніж 5-річний досвід виконання перекладу документів. Переклад особистих документів вимагає особливого ставлення до предмету перекладу: важлива точність, уважність до деталей, знання правил транслітерації (а також варіативності цих правил в країнах в різних країнах).

Ми здійснюємо переклад всіх особистих документів, серед яких, наприклад, паспорта, різноманітні свідоцтва, довідки, посвідчення особи, атестати, дипломи та додатки до них, згоди на виїзд дитини і безліч інших документів. Також ми переводимо документи, що підтверджують право власності, судові та інші акти, рішення і виписки.

Документи можуть бути засвідчені нотаріально або печаткою нашого бюро перекладів. Здійснюється переклад з/на англійської, польської, російської, німецької та іспанської мов.

Замовлення ви можете відправити за допомогою месенджера вайбер по телефону+380(98)919-73-22 - Ірина Володимирівна і отримати за день уже готовий переклад або особисто принести в наш офіс за Новоград-Волинський, Леваневського, 22, 2-й поверх "Торнадо" (під час карантинних заходів ми практикуємо тільки електронну форму отримання копій документів для перекладу). Приблизна вартість перекладу 150 гривень за сторінку.

Також необхідно звернути увагу жителям міста Баранівки, Ємільчине та мешканцям інших громад новоутвореного Новоград-Волинського району співпрацюючи з Бюро перекладів «ЛЕҐАНС», ви економитимете кошти на доставку документів, Вам доведеться приїхати по виконаний переклад документів лише раз у будь-який з робочих днів, у цей же день ви засвідчите, за необхідності, виконаний переклад у нотаріуса, з яким співпрацює бюро.

За будь-якими довідками звертайтеся телефоном: +380(98)919-73-22 - Ірина Володимирівна

Біль детально на сайті (ТУТ)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переклад документів #Новоград-Волинський #Ємільчине #Баранівка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...