• Головна
  • Відсутність систем протипожежного захисту - основний недолік новоградської лікарні: Рятувальники
17:35, 5 лютого 2021 р.

Відсутність систем протипожежного захисту - основний недолік новоградської лікарні: Рятувальники

Відсутність систем протипожежного захисту - основний недолік новоградської лікарні: Рятувальники

5 лютого 2021 року представником Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління ДСНС в області спільно із представниками адміністрації КНП "НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ МІСЬКРАЙ ТМО" проведено обстеження на відповідність вимогам Правил пожежної безпеки, наявних поряд із відділеннями кисневих пунктів, кисневого обладнання та безпосередньо приміщень, в яких воно знаходиться.

Під час проведення заходу перевірено наявність та технічний стан вогнегасників, наявність відповідних інструкцій та знання працівниками порядку дій у випадку пожежі. Особлива увага зверталась на технічний стан кисневого обладнання, електромережі в кисневих пунктах та приміщеннях інфекційного та реанімаційного відділень. Виявлені при перевірці порушення, які не потребують матеріальних затрат, адміністрація закладу зобов'язалась усунути у найкоротші терміни.

Основним недолік у протипожежному стані приміщень зазначених відділень ТМО є відсутність систем протипожежного захисту, таких як: пожежна сигналізація та система оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...