• Головна
  • У Новограді планують будівництво велодоріжок
16:09, 21 квітня 2021 р.

У Новограді планують будівництво велодоріжок

У Новограді планують будівництво велодоріжок

Поїздки на велосипеді набувають з кожним роком все більшої популярності в нашій країні. Наразі велосипед є хорошою альтернативою авто або громадському транспорту та все більше людей обирають цей вид руху, щоб діставатись на роботу.

З метою реалізації організованого велосипедного руху в місті, відбулось засідання робочої групи з питань розробки Програми «Будівництво велосипедних доріжок та місць для стоянки автотранспорту в місті Новограді-Волинському».

На засіданні обговорили питання будівництва окремих велодоріжок та смуг для реалізації безпечного та зручного руху. Заплановано компонувати будівництво велодоріжок як на тротуарах, так і на проїжджій частині. 

Члени робочої групи напрацюють можливі варіанти розміщення стоянок для автотранспорту. Важливо забезпечити належний рівень паркування по місту, оскільки це є одним із головних елементів побудови системи безпечного руху на велосипедах. 

При проектуванні велодоріжок та смуг будуть враховані всі вимоги щодо їх влаштування та параметрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #велодоріжки #стоянки
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Василь
21 квітня 2021 р., 17:32
Робоча група вирішила - виділити три відра фарби і розмалювати як частину тротуарів так і трохи проїжджої частини??? Фарбування це хіба БУДІВНИЦТВО??? Проте як завжди хтось собі оголосять заслугу в покращенні для городян ((( Пофарбуйте ще й газони - на що хочеш можна намалювати, наприклад парковки і звітуйте про будівництво паркувальної інфраструктури, також намалюйте бігові доріжки чи вертолітні площадки...
иван
21 квітня 2021 р., 19:38
вы сначала сделайте ремонт дорог.. восстановите разметку, повесте знаки где они должны висеть и где не хватает.. уберите знак "кольцо главная дорога" в центе, там нет смысла устанавливать данный знак, очень маленькое кольцо и водители пытаются проскочить, кто первый заехал то и едет.. дорожная разметка наверное одна из первых проблем нашего города, некоторые водители визуально не могут разделить проезжую часть на две части и едут по встречке.. и т. д.
123
21 квітня 2021 р., 20:46
Ви спочатку всi дороги вiдремонтуйте!!!!!!! Аби грошi вiдмити!!! Свинi!!!!
Вова
23 квітня 2021 р., 08:04
5 лет тому назад планировали построить парк на месте консервного завода. Где он? Где парк? Завтра будут планировать построить метро и послезавтра аэропорт?
местных
23 квітня 2021 р., 20:58
Идея супер..главное чтобы все было честно и средства пошли по назначению...а если нет то на венки и гробы.всех их семьям которые будут воровать
Останні новини
Оголошення
live comments feed...