• Головна
  • У Новограді комісія дозволила відновити роботу міських ринків
17:10, 23 квітня 2021 р.

У Новограді комісія дозволила відновити роботу міських ринків

У Новограді комісія дозволила відновити роботу міських ринків

23 квітня в онлайн режимі було проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

З метою аналізу поточної ситуації щодо захворюваності на COVID-19 та прийняття необхідних заходів розглянули два питань та прийняли такі рішення: 

1. Про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2 на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

2. Про заходи щодо протидії поширення коронавірусної хвороби  на території Новоград-Волинської міської територіальної громади на період встановленого «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки.

Нерівні умови, в яких опинилися суб’єкти господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність промисловою групою товарів стали причиною зростання напруги в громаді. 

Враховуючи  численні звернення суб’єктів господарювання щодо вищезазначеного питання 

ВИРІШИЛИ:

1. Відновити роботу міських ринків за умов жорсткого дотримання карантинних вимог згідно чинного законодавства, за наявності ідентифікаційної картки та виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців (ФОП). Картки видаються ФОП, які зареєстровані на території Новоград-Волинської міської територіальної громади. Відповідальність за дотримання карантинних вимог покласти на адміністрацію ринку.

2. Мобільній групі з питань контролю за дотриманням режиму самоізоляції хворими та контактними особами в робочих вогнищах коронавірусної інфекції COVID-19 і стану дотримання  протиепідемічних заходів на підприємствах, установах усіх форм власності інформувати міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про результати проведених рейдів, кількість складених протоколів, вносити інші пропозиції.

3. Мобільним групам з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської територіальної громади за напрямками контролю та Новоград-Волинському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Новоград-Волинському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства і виконанням протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #комісія #ринки #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Фир
24 квітня 2021 р., 10:45
Люди уже отвыкли от рынка... Атб,фора,добрыня...сильный конкурент по ценам... Думаю скоро базаров не будет... А стихийные рынки(бизнесбабушек перекупов) вообще надо закрыть или штрафовать...
Останні новини
Оголошення
live comments feed...