У Новограді комісія дозволила відновити роботу міських ринків

У Новограді комісія дозволила відновити роботу міських ринків

23 квітня в онлайн режимі було проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

З метою аналізу поточної ситуації щодо захворюваності на COVID-19 та прийняття необхідних заходів розглянули два питань та прийняли такі рішення: 

1. Про стан захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2 на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

2. Про заходи щодо протидії поширення коронавірусної хвороби  на території Новоград-Волинської міської територіальної громади на період встановленого «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки.

Нерівні умови, в яких опинилися суб’єкти господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність промисловою групою товарів стали причиною зростання напруги в громаді. 

Враховуючи  численні звернення суб’єктів господарювання щодо вищезазначеного питання 

ВИРІШИЛИ:

1. Відновити роботу міських ринків за умов жорсткого дотримання карантинних вимог згідно чинного законодавства, за наявності ідентифікаційної картки та виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців (ФОП). Картки видаються ФОП, які зареєстровані на території Новоград-Волинської міської територіальної громади. Відповідальність за дотримання карантинних вимог покласти на адміністрацію ринку.

2. Мобільній групі з питань контролю за дотриманням режиму самоізоляції хворими та контактними особами в робочих вогнищах коронавірусної інфекції COVID-19 і стану дотримання  протиепідемічних заходів на підприємствах, установах усіх форм власності інформувати міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про результати проведених рейдів, кількість складених протоколів, вносити інші пропозиції.

3. Мобільним групам з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення Новоград-Волинської міської територіальної громади за напрямками контролю та Новоград-Волинському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Новоград-Волинському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства і виконанням протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання.

У Новограді комісія дозволила відновити роботу міських ринків, фото-1 У Новограді комісія дозволила відновити роботу міських ринків, фото-2
Новоград комісія ринки карантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі