18:43, 25 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Вільярреал — Барселона: Результат матчу

villarreal vs barcelona

"Вільярреал" вже давно втратив шанси дістати путівку в Лігу чемпіонів через чемпіонат Іспанії, безнадійно відставши від першої четвірки. Але шанс потрапити в найпрестижніший клубний турнір у команди Унаї Емері залишався.

Після початку матчу, без особливого сумбуру проходять перші секунди зустрічі - каталонці пасуются на своїй половині поля, вільярреальці боязко йдуть в пресинг. На третій хвилині, перший кутовий на лівому фланзі вдалося заробити господарям поля.

П'ять високих "підводників" підтягуються в чужу штрафну площадку. Подача кутового слідувала на дальній кут воротарського майданчика, але м'яч не пройшов. Команда Рональда Кумана поки що залишається досить пасивною, через що не може вийти навіть за центральну лінію. Довжелезним пасом на лівий фланг атаки свій перший наступ почали гості, Альба наздогнав м'яч, але прострільну передачу в штрафний майданчик виконав не кращим чином. Діагональна подача пройшла з лівого флангу до лінії воротарського майданчика господарів, де Йонг скинув м'яч трохи назад під удар Грізманна, але з пострілом француза зумів впоратися Асенхо, проявивши чудеса реакції.

Свій перший кутовий з правого флангу подали барселонці, але до небезпеки біля чужих воріт він не привів, і "Вільярреал" повів контратаку. З лівого флангу прострільна передача пройшла уздовж лінії штрафного майданчика, і по воротах від усієї широкої душі вистрілював з ходу Морено, проте м'яч полетів високо на трибуни. На десятій хвилині "синьо-гранатові" заробили штрафний удар метрах в 32-х від воріт суперника. Мессі вирішив пробити по воротах безпосередньо зі стандарту, але поїхала у нього опорна нога, і постріл прийшовся в "стінку".

На 17-й хвилині Де Йонг запоров супермомент "Барселони". Комбінацією каталонці розірвали оборону суперника, і після прострілу вздовж воріт перед де Йонгом була порожня половина воріт, але голландець примудрився пробити туди, де Асенхо міг дотягнутися руками і врятувати ворота. Знову розірвана була оборона господарів передачами по низу, і Мессі потужно пробивав з-під захисника з гострого кута з лівого краю в ближній кут, але Асенхо не здригнувся і виручив знову "жовту субмарину".

27 хвилина: Гол  1:0.  Саму Чуквезе.

По центру стрімку контратаку провели господарі, Чуквезе, увірвався в штрафний майданчик, обіграв кинувся на зустріч Тер Штегена, після чого з гострого кута не схибив по порожніх воротах.

28 хвилина, знову гол.

Не встигли натішитися вільярреальці, як каталонці зрівняли рахунок. З глибини поля пройшов закид на Грізманна, якого випустили захисники, і француз елегантно перекинув м'яч через Асенхо.

Поступово "Барселона" знову почала додавати в агресії, використовуючи всю ширину поля для побудови своїх позиційних атак.

35 хвилина – гол. Антуан Грізманн. Фойт не дивлячись, вирішив віддати пас назад на Асенхо, але в штрафний майданчик вже кинувся Грізманн, проявивши гольове чуття, а далі вже була справа техніки.

На 44 хвилині Де Йонг забрався в положення "поза грою".

Одна заміна в перерві відбулася в складі "Барселони": замість Серджіно Деста зустріч продовжує Роберто. У жорсткому стику Чуквезе постраждав, наткнувшись на швидкість на Альбу. Вінгер "Барселони" незадоволений, що з його боку зафіксовано фол. На 63 хвилині матчу подвійна заміна в складі «Вільярреала»: замість Альберто Морено і Пако Алькасера на поле вийшли Первіс Еступіньян і Франсіс Коклен. 66 хвилина дуже небезпечний момент. На короткий час був розіграв корнер, після чого «підводники» проникли в штрафний майданчик і пройшов пас в район 11-метрової позначки на Коклена, але з потужним пострілом суперника впорався Тер Штеген, парирував постріл ногами. На 69 хвилині жовту картку за розмови отримав Альбіоль.

На 73 хвилині, знову небезпечно, Морібо увірвався з м'ячем на лівий край штрафного майданчика, прибравши суперника, після чого пробивав по воротах, але постріл були готові блокувати воротар і один із захисників. Третя заміна в складі "Вільярреала": замість Етьєна Капу на поле вийшов Мойсес Гомес. 85 хвилина матчу, класну контратаку провели каталонці, в ході якої Дембеле вивів де Йонга на рандеву з Асенхо. Френкі перекидав воротаря, але послав м'яч трохи лівіше створу воріт.

Матч закінчився, «Барселона» здобула непросту виїзну перемогу над "Вільярреалом" з рахунком 2:1.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#a liga barcelona #fc barcelona #barcelona #Барселона • Ла Лига • Вильярреал • Рональд Куман • Лионель Месси