• Головна
  • У Новограді подорожчає проїзд у маршрутках: на скільки піднімуть
16:07, 30 червня 2021 р.

У Новограді подорожчає проїзд у маршрутках: на скільки піднімуть

24 червня 2021 року відбулося громадське обговорення щодо необхідності зміни тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах громади.

Обговорення було ініційовано з метою приведення у відповідність розміру тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування економічно обґрунтованим витратам, збереження діючої маршрутної мережі та задоволення потреб громадян у доступних, якісних і безпечних перевезеннях. 

Тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Новограді-Волинському становить 5 грн. за одну поїздку, (рішення виконавчого комітету міської ради від 22.02.2017 №367 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Новограді-Волинському») і не переглядався більше 4 років. 

За цей період зросла мінімальна заробітна плата на 87,5%, питома вага заробітної плати і нарахувань на заробітну плату в собівартості послуг становить 25%. Також зросли ціни на паливно-мастильні матеріали, шини, запасні частини, інші товари, роботи і послуги, питома вага яких в собівартості послуг становить більше 45%.

Перевізники ФОП Горбовський В.Л., ФОП Косянчук А.В., ФОП Пелешок В.М. надали розрахунки, виконані відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17 листопада 2009 року №1175, в яких заявлено економічно обґрунтований тариф у 2021 році у розмірі 8-9 гривень.

Було наголошено на необхідності зміни тарифу на перевезення у зв’язку із зростанням цін на витратні матеріали та обслуговування рухомого складу та задля можливості оновлення автобусного парку.

Тарифна політика на пасажирські перевезення має сприяти  розвитку автомобільного транспорту.

Вирішено підготувати проект рішення про підвищення тарифу на проїзд, здійснити відповідні заходи в межах законодавства та подати на розгляд виконавчого комітету міської ради, яке передбачатиме встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Новоград-Волинської міської територіальної громади в розмірі 7 грн.

У заході взяли участь перевізники та громадськість. 

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #тариф #перевезення #автобус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Я
30 червня 2021 р., 17:21
А зарплати коли підвищать, щоб люди мали змогу користуватися цим громадським транспортом з такими тарифами?
громадянин
30 червня 2021 р., 18:04
Кожне підвищення мотивують тим що подорожчали паливні матеріали і запчастини. І після підвищення тарифу по маршрутах і далі їздять роздовбані автобуси, з покритими цвіллю стінінами, через дірки в підлозі асвальт видно. В ціну за проїзд закладено не тільки запчастини і солярка, а і сервіс для комфортного проїзду. От тільки весь сервіс проявляється тільки в одній фразі - "передаєм за проїзд".
Лол
30 червня 2021 р., 20:57
Велосипед,электросамокат скутер... Всем в помощь...
А
30 червня 2021 р., 22:10
"Умный" здесь комментарий написал...Пусть сам попробует вместе с детьми с,например,Дружбы на велосипеде или самокате зимой прокатиться в город и обратно после работы и школы!!!!!И да...Бог ему в помощь!
RK
1 липня 2021 р., 00:03
Чего статья такая длинная? Было 5 станет 7 грн. Всееее!
Оголошення
live comments feed...