• Головна
  • Звягель замість Новограда-Волинського: Відбулось чергове засідання робочої групи з питань перейменування міста
13:58, 6 вересня 2021 р.

Звягель замість Новограда-Волинського: Відбулось чергове засідання робочої групи з питань перейменування міста

Звягель замість Новограда-Волинського: Відбулось чергове засідання робочої групи з питань перейменування міста

Відбулось чергове засідання робочої групи з питань перейменування міста Новограда-Волинського та внесення змін до символіки Новоград-Волинської міської територіальної громади. Участь у засіданні взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко та члени робочої групи, до складу якої увійшли представники депутатських фракцій, краєзнавці, історики, громадські активісти.

Робоча група створена відповідно до розпорядження міського голови від 28.01.2021 №20 «Про створення робочої групи з питань перейменування міста Новограда-Волинського та внесення змін до символіки Новоград-Волинської міської територіальної громади», враховуючи звернення громадськості з ініціативою повернення місту Новограду-Волинському його історичної назви - Звягель.

Як зазначає Новоград-Волинська міська рада, такі звернення адресовані ініціативною групою щодо перейменування міста, громадськими об’єднаннями, Радою старійшин та Радою міських голів.

У зверненнях, зокрема, висловлено прохання «підтримати ініціативу прогресивної громадськості міста та наміри попередніх поколінь щодо відновлення місту історичної назви – Звягель. Вважаємо, що саме таке рішення не тільки засвідчить про патріотизм громади та поверненню місту його історичних, духовних коренів, а і буде гарним подарунком місту, українському суспільству до 150-річчя від Дня народження нашої видатної землячки Лесі Українки».

Під час засідання обговорили різні погляди та думки щодо повернення місту історичної назви, також законодавчу базу, яка регламентує процес перейменування географічних назв населених пунктів України. Міський голова Микола Боровець наголосив, що його позиція – розглядати та приймати рішення щодо перейменування міста лише з урахуванням думки громадськості шляхом проведення місцевого референдуму та з дотриманням всіх нормативно-правових засад. З метою проведення історичного дослідження та встановлення істинної історичної назви міста Новограда-Волинського (Звягель, Возвягель, Звяголь) внесено пропозицію звернутися з офіційним листом до Українського інституту національної пам’яті. Після отримання цієї інформації відбудеться чергове засідання робочої групи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Местний
6 вересня 2021 р., 14:22
КАКИЕ УБОГИЕ,,,,,,,,
Новоград-Волинський!!!!
6 вересня 2021 р., 14:29
Задовбалиииии....... більш немає проблем у місті. Собак половіть, дайте воду нормальну, світло в місті у вечірні години дайте нормальне....А то вчепилися до зміни назви міста. .
----))
6 вересня 2021 р., 14:53
Остановитесь безумцы!!!
Анонім
6 вересня 2021 р., 14:59
Ти уйобок боровець. За який рахунок всі документи будуть переписуватися на йобаний звягель. Ви в своїх головах хоть розумієте цей масштаб проблем для людей? Я думаю насрать тобі на людей шановний мер міста.
владимир
6 вересня 2021 р., 15:24
уважаемые жители города. сколько мы будем терпеть бред этих решал которые засели в нашей мерии. как только начало отопительного сезона так нужно менять название города . дураку понятно что срочно нужно будет менять все документы. и тогда сразу появятся сотни решал которые нам помогут за наши деньги поменять паспорт водительское удостоверение и т.д. о субсидиях я вообще молчу. мне кажется у нас простых людей терпение с этим вопросом скоро кончится.
Оголошення
live comments feed...