• Головна
  • У Новограді нагородили спортсменів: Кого заохотили
19:08, 10 вересня

У Новограді нагородили спортсменів: Кого заохотили

У Новограді нагородили спортсменів: Кого заохотили

Традиційно на початку осені в Україні відзначають свято незламності, сили духу, мужності та патріотизму - День фізичної культури та спорту. Напередодні на міському стадіоні «Авангард» урочисто нагородили спортсменів Новоград-Волинської міської територіальної громади, серед яких чемпіони України, Європи та світу.

Із вітальними словами до присутніх звернулись секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник міського голови Наталія Борис та начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, які побажали усім міцного здоров’я, нових здобутків та перемог, досягнення поставлених цілей та здійснення мрій.

З нагоди професійного свята, відповідно до рішення міської ради від 09.09.2021 №274 «Про фінансове стимулювання спортсменів за І півріччя 2021 року», спортсменам вручили сертифікати міської ради на суму від 300 до 10 000 грн. 

Нагороди отримали: 

- Чорномор Каріна за III місце у чемпіонаті України з боротьби вільної серед юніорок;

- Десятко Діана за II місце у чемпіонаті України з боротьби вільної серед юніорок;

- Корнійчук Володимир за III місце на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді;

- Волкова Дарія за II місце на чемпіонаті України з армспорту на ліву руку серед юніорів, за III місце на чемпіонаті України з армспорту на праву руку серед дорослих, за II місце на чемпіонаті України з армспорту на ліву руку серед юніорів;

- Кібіткін Антон за II місце на чемпіонаті України з армспорту на ліву руку серед юніорів;

- Майданович Вікторія за II місце на чемпіонаті України з армспорту на праву руку серед юніорів;

- Сидорчук Леонід за I місце на чемпіонаті України з армспорту на праву руку серед юніорів серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та порушення зору;

- Лашевич Ольга за III місце на чемпіонаті України з армспорту на ліву руку серед молоді;

- Висоцька Наталія за III місце на чемпіонаті України з армспорту на ліву руку серед дорослих;

- Котюк Олена за I місце на чемпіонаті України з армспорту на ліву руку серед дорослих серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та порушення зору;

- Ковальчук Богдан за III місце на чемпіонаті України з армспорту на праву руку серед юніорів серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та порушення зору;

- Деркач Дмитро за III місце на чемпіонаті України з армспорту на праву руку серед дорослих серед спортсменів опорно-рухового апарату та порушення зору;

- Сидорчук Леонід за II місце на чемпіонаті України з армспорту на праву руку серед юніорів;

- Бессальнова Олеся за III місце на чемпіонаті України з армспорту на праву руку серед дорослих, за II місце на чемпіонаті України з армспорту на ліву руку серед дорослих серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та порушення зору та за I місце на чемпіонаті України з армспорту на праву руку серед молоді;

- Маслова Наталія за III місце на чемпіонаті України з армспорту на ліву руку серед дорослих серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та порушення зору;

- Данюк Генадій за II місце на чемпіонаті України з армспорту на ліву руку серед дорослих серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та порушення зору;

- Савін Олександр за II місце на чемпіонаті України з армспорту на праву руку серед дорослих серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та порушення зору;

- Загоруйко Іванна за III місце на чемпіонаті України з армспорту на праву руку серед дорослих серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та порушення зору;

- Дроздюк Світлана за II місце на чемпіонаті України з армспорту на праву руку серед дорослих серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та порушення зору;

- Ранчук Тетяна за II місце на чемпіонаті України з армспорту на праву та ліву руку серед дорослих серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та порушення зору;

- Лук’янчук Руслан за III місце на чемпіонаті України з армспорту на ліву руку серед дорослих серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та порушення зору;

- Плісак Олексій за I місце на чемпіонаті України з кікбоксингу «WPKA»;

- Ковальський Андрій за I місце на чемпіонаті України з кікбоксингу «WPKA»;

- Михайлов Артем за І місце на чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей;

- Плісак Вероніка за І місце на чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей;

- Голуб Іван за І місце на чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей;

- Хмільовська Катерина за І місце на чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей;

- Романюк Артем за ІІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей;

- Бекусов Данило за ІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей;

- Іваникович Віктор за ІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей;

- Білоног Єгор Олександрович за І місце на чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей;

- Максимчук Максим за ІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей;

- Сукач Євген за ІІ місце на чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей;

- Петров Анатолій за ІІ місце на зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків;

- Лосовський Руслан за ІІІ місце на зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків;

- Шуляківська Олена за ІІІ місце на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 15 років та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті Героїв Чорнобиля з важкої атлети;

- Пивовар Ганна за ІІ місце на чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушенням зору;

- Глуханюк Олексій за І місце на чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушенням зору;

- Ліньов Віталій за ІІІ місце на чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушенням зору;

- Кручко Володимир за ІІІ місце на чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушенням зору;

- Коваль Дмитро за ІІ місце на чемпіонаті України з карате серед кадетів, юніорів та молоді з карате;

- Бондар Ірина за ІІ місце на чемпіонаті України з боротьби вільної серед юніорок, за І місце на чемпіонаті України з боротьби вільної серед кадеток та за І місце на чемпіонаті Європи з боротьби вільної серед кадеток ;

- Оксюк Іван за І місце на чемпіонаті України з боротьби вільної серед кадетів;

- Скорик Кирило за ІІІ місце на чемпіонаті України з боротьби вільної серед кадетів;

- Подейко Олег за ІІ місце на Всеукраїнських змаганнях з таеквон-до;

- Данильчук Ігор за І місце на чемпіонаті Житомирської області з волейболу серед юнаків 2007 р.н. та молодші;

- Тимощук Дмитро за І місце на чемпіонаті Житомирської області з волейболу серед юнаків 2007 р.н. та молодші;

- Шуляківський Дмитро за І місце на чемпіонаті Житомирської області з волейболу серед юнаків 2007 р.н. та молодші;

- Загривий Владислав за І місце на чемпіонаті Житомирської області з волейболу серед юнаків 2007 р.н. та молодші;

- Салко Артем за І місце на чемпіонаті Житомирської області з волейболу серед юнаків 2007 р.н. та молодші;

- Обезюк Ілля за І місце на чемпіонаті Житомирської області з волейболу серед юнаків 2007 р.н. та молодші;

- Ткачук Максим за І місце на чемпіонаті Житомирської області з волейболу серед юнаків 2007 р.н. та молодші;

- Лісота Максим за І місце на чемпіонаті Житомирської області з волейболу серед юнаків 2007 р.н. та молодші;

- Ніколаєнко Олег за ІІІ місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, за І місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, за ІІ місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, за І місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, за І місце на чемпіонаті Світу з важкої атлетики серед юніорів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...