Надійне джерело

Новоградські таеквондисти вибороли медалі на Всеукраїнських змаганнях

Таеквон-До

З 24 по 26 вересня місті Львові у двобоях зустрілися кращі таеквондисти зі всієї країни.

Саме місті Лева відбулися офіційні Кубок України серед дорослих, та Всеукраїнські змагання серед дітей, юнаків та юніорів.

Усього в змаганнях взяло участь 45 клубів, близько тисячі учасників, що забезпечило у всіх вікових та вагових категоріях велику конкуренцію. Всі клуби були представленні найсильнішими своїми спортсменами, дійти до півфіналу можна було вважати за гарний результат. Адже серед виступаючих були діючі чемпіони світу та Европи, як хлопці, так і дівчата.

Місто Новоград – Волинський представляв клуб “Звягель Тім”. Наша команда з шести кращих спортсменів змогла показати гарний результат, виборовши 8 нагород, з них 3 срібла та 5 бронз, нажаль цей раз лишилися без золота.

Найкращий результат у Волощук Софії, 2 срібла (формальні вправи та спаринг), Софія кожні змагання показує стабільно високий результат, виборюючи по декілька медалей в різних дисциплінах вже треті змагання всеукраїнського масштабу підряд.

Дмитро Буришин – срібна медаль в силовому розбиванні, серед майже 50 суперників в категорії юніори. Олег Подейко – бронза, в півфінальному бою нажаль отримав травму, не зміг продовжувати змагання. Катерина Лукашева (спаринг), Стецюк Анатолій (формальні вправи та спаринг), Нечипорук Тимур (силове розбивання) – також бронзові призери змагань.

Нечипорук Тимур показав один з кращих боїв на змаганнях, ефектним ударом відправивши свого суперника в нокаут на першій хвилині першого раунду.