• Головна
  • Без щеплення чи тесту новоград-волинцям заборонять користуватися міжобласним транспортом
11:55, 12 жовтня 2021 р.

Без щеплення чи тесту новоград-волинцям заборонять користуватися міжобласним транспортом

Без щеплення чи тесту новоград-волинцям заборонять користуватися міжобласним транспортом

Кабінет міністрів 11 жовтня вніс зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень в регіонах, де встановили "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я.Згідно з рішенням Кабміну, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із "жовтим", "помаранчевим" чи "червоним" рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів "жовтого" рівня епідемічної небезпеки; міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка "Дія"; негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.При цьому нові правила поки не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень, наголошують в МОЗ.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів несе перевізник. “Нові правила для перевезення пасажирів – вимушений крок для стримування поширення коронавірусної хвороби щоб зберегти життя та здоров’я громадян. Тому наявність як у водіїв, так і у пасажирів документів, які б підтверджували їх COVID-безпечність, є необхідною умовою для регулярних та нерегулярних перевезень у будь-якому виді транспорту”, – пояснив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки; міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія); негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів несе перевізник.

Нагадаємо, Житомирська область знаходиться в помаранчевій зоні з 4 жовтня 2021 року.

У яких випадках хворих на коронавірус мають госпіталізувати, кому можуть відмовити та який маршрут проходить хворий у лікарні 28 вересня роз’яснював медичний директор житомирської лікарні №1 Андрій Волков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
житель
12 жовтня 2021 р., 12:55
І це називається добровільно?!
Andrew
12 жовтня 2021 р., 15:51
Хай кабмін заступник собі в одне місце спочатку свій указ, потім і плерку щодня.
Andrew
12 жовтня 2021 р., 15:56
Хай кабмін засуне собі свій указ глибоко, а потім і ПеЛеЕрку щодня туда само.
Козак Мамай
12 жовтня 2021 р., 16:42
Ті, що не хочуть безкоштовно вакцинуватися, мають написати розписку, що в разі захворювання на ковід , лікуються за свої кошти. ( Вартість вакцини для бюджету країни 20-30 доларів, а лікування в реанімації з киснем тисячі гривень на день). Такий уже в українців мінталітет-- те що "безкоштовно" , то не цінується.
Ячччччч
12 жовтня 2021 р., 16:49
Дибіли кончені
Останні новини
Оголошення
live comments feed...