![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
21:39, 12 жовтня 2021 р.
Речниця новоградської поліції краща на чемпіонаті з настільного тенісу серед поліцейських
![Речниця новоградської поліції краща на чемпіонаті з настільного тен... Речниця новоградської поліції краща на чемпіонаті з настільного тенісу серед поліцейських](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Житомирі відбувся чемпіонат з настільного тенісу серед поліцейських. Змагання проходили 12 жовтня у рамках спортивних заходів по професійній підготовці правоохоронців Житомирщини. Срібними і бронзовими призерами оголошено відповідно Державна установа "Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських" та Управління кадрового забезпечення ГУНП.
Першість у чемпіонаті здобула команда Управління поліції охорони в Житомирській області.
У номінаціях «Кращі гравці» серед жінок перемогла старший інспектор з комунікації Новоград-Волинського райвідділу поліції Оксана Близнюк, а серед чоловіків - інспектор відділення поліції №2 (Попільня) Житомирського райуправління Василь Сильченко. Вітаємо! Дмитрий Сливинский Вадим Силецкий.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
11:58, 19 липня
00:50, 15 липня
16:26, 22 липня
7
16:29, Вчора
151
16:26, 22 липня
12
live comments feed...