• Головна
  • Неповага та безкультур'я на дорогах Новограда-Волинського набуває небачених масштабів
16:49, 16 листопада 2021 р.

Неповага та безкультур'я на дорогах Новограда-Волинського набуває небачених масштабів

Новоград-Волинський

Новоград-Волинський

Кількість автотранспорту на дорогах Новограда-Волинського зростає небаченими раніше темпами. Люди розуміють, що потрібно бути мобільними, активно купують автомобілі та користуються ними. Дороги міста вже заповнені ними, в так звані "часи пік", вони схожі на вулиці великих міст зі звичними для них заторами. Це ускладнює життя водіям та пішоходам.

Від дотримання всіма учасниками дорожнього руху етичних норм та ПДР залежить зрештою комфортний клімат та безпека на дорогах нашого міста. Але у реальності ми бачимо зовсім протилежну картину. Неповага один до одного на дорозі та безкультур'я набуває небачених масштабів. Це стає наслідком вчинення ДТП, інших незафіксованих подій та випадків із зіпсованим настроєм та нервами.

Що робити?

Неповага та безкультур'я на дорогах Новограда-Волинського набуває небачених масштабів, фото-1

Необхідно завжди пам'ятати, що ми водії та пішоходи – учасники дорожнього руху. Від нашої поведінки залежить ситуація на дорогах нашого міста. Кому, якщо не нам усім, варто змінюватися на краще, вчитися бути ввічливими на дорогах у будь-якій ситуації, подаючи приклад та навчаючи коректності наших дітей?

Ввічливому водієві потрібно лише дотримуватися найпростіших правил. Одне з головних правил – пропусти пішохода. Але не варто забувати і про своїх «колег по дорозі». Негласне правило – сказати «дякую» мовою водіїв: якщо інший ввічливий автовласник пропустив вас, не забудьте на пару секунд включити «аварійку». Ніколи не засліплюйте далеким світлом фар водіїв авто, що їдуть вам назустріч.

Неповага та безкультур'я на дорогах Новограда-Волинського набуває небачених масштабів, фото-2

Звичайно водій повинен уважно стежити за обстановкою і ситуацією на дорозі, і в разі якщо пішохід неуважний або необачний – встигнути запобігти надзвичайній ситуації. Своєю чергою пішохід повинен завжди переконуватися, що водій його не тільки бачить, а й встигає зреагувати.

Але й пішоходи в нашому місті у переважній більшості поводяться "ніби мають" дев'ять життів, систематично порушуючи ПДР. Люди добрі ви й справді вірите, що водій в змозі зреагувати на ці "спортивні перебіжки" навпроти "Фори" на Пушкіна, чи на початку Героїв Майдану, коли усі узбіччя заставлені транспортом? Пішоходи навипередки перебігають дороги у невстановлених місцях, хоча поруч є пішохідні переходи. Може й зреагує, а може й ні. А чи потрібно випробовувати долю за кілька зекономлених секунд чи хвилин?

Ввічливість створює та підтримує гарний настрій у нас та у всіх оточуючих. Давайте будемо ввічливими не завтра, а сьогодні та зараз!

Давайте всі разом змінюватимемося на краще!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дорога #вулиця #Новоград-Волинський
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
яя
16 листопада 2021 р., 17:32
Головне правило - дай дурню проїхати.
marohpma
16 листопада 2021 р., 20:57
Про "дев'ять життів" сильно сказано... Маю свою особисту думку: люди відчувають безнаказанність та не поважають один одного. Мамочки з колясками також входять в це число.
Антирогуль
17 листопада 2021 р., 09:46
Одних таксюров наглых сколько развелось...на переходе хер пропустят гондурасы кугутские...
Новоградець
17 листопада 2021 р., 11:11
Коли срани мусора будуть дивить за порядком тоді буде порядок, а так всюди без законья, хто як хоче паркується, хто де хоче переходить, хто як хоче так і їздить. І цей урод ****ч5 пише не правдиви свідчення.
Марта
17 листопада 2021 р., 20:26
Жаль, но наш город больше похож на общую стоянку для автомобилей, нет мест где можно свободно передвигаться, площадь Леся Украинки, правил ни кто не соблюдает, нет переходов, где знаки, где обещанные зоны без автомобилей, около дома культуры сделали тротуары, оказывается для автомобилей, центр города превращён в базар и автостоянку, жаль о людях власти не думают.
Оголошення
live comments feed...