• Новоградські важкоатлети зайняли перше місце на чемпіонаті Житомирської області
09:10, 29 листопада 2021 р.

Новоградські важкоатлети зайняли перше місце на чемпіонаті Житомирської області

Важкоатлети дитячо-юнацької спортивної школи імені В.П.Єрмакова управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради, 27 - 28 листопада 2021 року в смт. Першотравенськ взяли участь в чемпіонаті Житомирської області з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ (2003 року народження і молодші).

На змагання прибули команди з смт. Ярунь, Баранівська ОТГ, м. Бердичів, м. Новоград-Волинський, близько 100 спортсменів.

За підсумками змагань в загальнокомандному заліку наша команда зайняла перше місце.

В особистому заліку чемпіонами та призерами у своїх вагових категоріях стали: 1 місця Іваніщан Аріна, Гаврилова Валентина, Шевчук Анастасія, Болкун Анастасія,Заруба Владислав, Степовий Максим;

2 місця Мельник Юрій, Левицький Дмитро,Лопатюк Денис, Кравець Анна, Дириженко Катерина, Рафальська Аліна, Пасічник Артем, Лейковський Ярослав;

3 місця Козак Володимир, Пшеничний Дмитро, Тимощук Ігнат, Дириженко Олександра, Косянчук Дмитро.

Готували спортсменів до змагань тренер-викладач Мединцева Катерина Вікторівна та Постіженко Валерій Васильович. Фінансування на участь у змаганнях здійснювалося за кошти управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради.