• Головна
  • Чому власники землі на Новоград-Волинщині стануть біднішими з 1 січня 2022 року
17:47, 4 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Чому власники землі на Новоград-Волинщині стануть біднішими з 1 січня 2022 року

Чому власники землі на Новоград-Волинщині стануть біднішими з 1 січня 2022 року

Кожного Нового року у нас жевріє надія на покращення життя в наступному році, хоча більшість з новоград-волинців звикли жити не планами на рік чи кілька років, а живуть за принципом - "День прожив – і слава Богу!».

Чинна влада в Україні підкинула простим жителям не дуже приємний сюрприз і «обдере, як липку» кожного, хто має земельну ділянку. Складається враження, що усе робиться для того, щоб позбавити українців власності на землю, на паї які отримали у власність наші бабусі й дідусі, заробивши це право тяжкою, рабською працею на землі. А людей, які скористалися своїм на приватизацію земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, можновладці, мабуть взагалі вважать "тимчасовими власниками", бо умови які створюються спонукатимуть людей за безцінь попрощатися зі своїми ділянками, продавши їх земельним латифундистам. Усе робить послідовно, спочатку відкривається ринок землі, потім закручуються гайки тим хто цією землею володіє.

Що нас спонукає висловлювати таку думку? Ознайомтеся з "нововведеннями" і вам стане усе зрозуміло...

Запроваджено новий податок для власників ділянок землі розміром понад 0,5 га. 

«З 1 січня вони мають за кожний гектар платити 1500 гривень податку. Враховуючи, що середня площа паю – 4 га, то податок сплачуватиме більшість власників землі. Тільки завдяки цьому з кишень українців можна буде витягнути близько 1 мільярда доларів щороку», - пише просвітницька платформа «Останній капіталіст».

Податки для всіх

«Податок на городину» – ноу-хау українських законодавців. Тепер люди, які вирощують на своїх присадибних ділянках овочі, мають платити податок у розмірі 18%, якщо дохід від продажу власноруч вирощених овочів перевищує 12 мінімальних зарплат (у 2022 році це 78 тисяч) на рік. Тобто, швидше за все, овочі на ринках також подорожчають.

До чого усе це може призвести?

Люди більш активно продаватимуть свої сільськогосподарські ділянки. Великі агрохолдинги фактично за безцінь скуповуватимуть їх, в порівнянні з сусідніми країнами. Наші села дедалі більше будуть знелюднювати, оскільки праця на своїй земельній ділянці буде не така вигідна. Конкурувати з цими новими феодалами у сільськогосподарському виробництві власники невеликих земельних ділянок не зможуть. В Україні пішли шляхом підтримки великих агрохолдингів та вимирання сіл, хоча сусідня з нами Польща навпаки - тут зроблена ставка на невеликі сімейні господарства, вони отримують всіляку підтримку від держави. Люди родинами живуть на своїй землі та обробляють її. Жити в польській сільській місцевості навіть краще ніж у містах, тут уся розвинена інфраструктура: школи, лікувальні заклади, магазини, ідеальні дороги, а будинки як з обкладинок сучасних будівельних журналів. Усе це поляки можуть собі дозволити, бо вони власники і самостійно розпоряджаються плодами своєї праці. Чи будуть земельні барони платити наймиту такі гроші, щоб забезпечувати подібний рівень життя? Звичайно, що ні, але подібна згубна для українського села модель вже запущена в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#земля #податки #2022
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Удар
4 грудня 2021 р., 23:38
От вибрали зеленого дятла костюка, тепер скигліть
Роман
5 грудня 2021 р., 14:19
Бо ця зелена ****а теж за це голосувала
Оголошення
live comments feed...