• Головна
  • Працівники лісгоспу на Новоград-Волинщині підгодовують диких тварин
18:08, 9 грудня 2021 р.

Працівники лісгоспу на Новоград-Волинщині підгодовують диких тварин

Працівники лісгоспу на Новоград-Волинщині підгодовують диких тварин

Підгодівля диких тварин взимку – запорука їх збереження. Підгодівля тварин є надзвичайно важливою функцією для працівників лісового господарства, про це чудово знають і лісівники.

Зима – це одна з найдивовижніших і найсуворіша пора року. Для лісових мешканців – це час суворих випробувань на виживання внаслідок нестачі кормів: листя з дерев і кущів опало, пожухла трава сховалась під сніговою товщею, і прогодуватись стає дуже важко, повідомляє ДП «Городницький лісгосп».

Тому підгодівля диких тварин взимку відіграє дуже важливу роль у збереженні їх популяцій. В першу чергу це стосується великих ссавців, адже чим більша тварина – тим більше їжі їй потрібно. З таких ссавців на території лісгоспу лось, олень, дикий кабан, козуля.

Щоб допомогти тваринам пережити зимову нестачу харчів працівники лісового господарства заготовили сіна 4500 тонни, віники з гілок листяних порід дерев 7700шт, жолудя 1 тонна, кукурудзи 33 тонни та зернових культур 18,5 тон тощо.

Після утворення снігового покриву все це постійно викладається на облаштованих кормових майданчиках. Такі майданчики зазвичай робляться у малодоступних для сторонніх людей місцях, які тварини часто відвідують і де почувають себе спокійно. Також у спеціально облаштованих солонцях розміщують шматки солі-лизуна, якої було закуплено 510 кг, яка компенсує копитним зимову нестачу мінеральних речовин.

Ці кормові майданчики відвідують не тільки великі тварини, а й дехто з лісової дрібноти: травинки сіна і сухі листочки з віників, що падають на землю, залишки зерна приваблюють сюди зайців, білок, мишоподібних гризунів, деяких зимуючих птахів (круків, сойок, сорок, синиць та інших). Дикі тварини – це наше багатство і наш обов’язок зберегти його для майбутніх поколінь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Нусбаум
10 грудня 2021 р., 10:27
Щось забагато реклами від Городницького лісгоспу,після того як загребли під себе Новоград-Волинське,гарне замилювання очей,пане Мельнику
Оголошення
live comments feed...