• Головна
  • Чи є МФО, які не вимагають паспорт та ІПН?
Новини компаній
13:20, 20 грудня 2021 р.

Чи є МФО, які не вимагають паспорт та ІПН?

Новини компаній

Для того, щоб отримати кредит у організації мікрофінансування (МФО), ви повинні мати паспорт та ідентифікаційний код. Якщо кредит видається через веб-сайт МФО Online, вам знадобиться ще банківська картка, призначена для позичальника. На відміну від банківських кредитів, реєстрація кредиту в Mistercash не вимагає довідки про доходи клієнта, що є серйозною перевагою, оскільки в даний час кількість неофіційно зайнятих людей вже перевищила кількість осіб, які працюють офіційно.

Деякі позичальники зацікавлені, чи можна зробити кредит без паспорта та ІПН? Кредит без паспорта, безумовно, не буде працювати, оскільки кредит без документів, що підтверджують позичальника, не буде видаватися будь-якою кредитною та фінансовою організацією. Кредит без ІПН може бути виданий, деякі МФО дозволяють це робити, але лише якщо позичальник виправдовує відсутність ідентифікаційного коду, а ці аргументи адміністрація МФО буде вважати цілком переконливими.

Нагадаємо, що ІПН складається з десяти цифр, в яких зашифрована особиста інформація про клієнта: його дата народження, стать тощо. ІпН унікальний, та не повторюється. Він призначений податковим органам для виявлення особи, щоб спростити документацію. У разі, якщо з будь-якої причини, ІПН відсутній, про це робиться відповідна позначка у паспорті громадянина. Ви можете отримати ідентифікаційний номер платника податків у податковій службі за місцем реєстрації. ІПН не може змінитись.

Як отримати кредит у МФО?

Чи є МФО, які не вимагають паспорт та ІПН?, фото-1

Для реєстрації кредиту в МФО, вам потрібен паспорт та ІПН. Якщо кредит видається в Інтернеті, вам знадобиться ще банківська картка. Кредит може бути виданий або через відділ МФО, або через сайт. Не всі МФО мають філії, але всі МФО мають свої власні сайти, а також надають позики у віддаленому режимі.

У відділ МФО має сенс звертатись по кредит, якщо клієнт не може зробити це через Інтернет, або не хоче. З негативних моментів можна відзначити той факт, що філії працюють в певні дні та години, можуть мати чергу. Із позитивних моментів можна визначити той факт, що всі технічні пункти за отриманням кредиту візьмуть на себе співробітники філії, крім того, в ви можете отримати готівковий кредит.

У віддаленому режимі, через веб-сайт організації, кредит робиться швидше і зручніше. Позичальник може зробити це в будь-який час зручний для нього, звідки, де знаходиться доступ до Інтернету. Основним завданням є зареєструватися, без помилок, заповнюючи реєстраційну анкету. Багато МФО дозволяють реєструвати через систему ID Bank, що значно прискорює та спрощує процес реєстрації. Позичальник повинен вибрати один з банків, чий клієнт він є, дати згоду на обробку персональних даних, після чого вся інформація, необхідна для реєстрації, буде скопійована з банківської системи. Клієнту залишається лише перевірити дані своєї актуальності, і якщо деяка інформація застаріла або змінилася, внести поправки.

Після завершення реєстрації на веб-сайті МФО вам потрібно зареєструвати дані банківської картки в особистому рахунку та підтвердити його, після завершення якого ви можете подати заявку на отримання кредиту. Подана заявка розглядається автоматично протягом 15-30 хвилин, після чого електронна пошта позичальника приходить до прийнятого рішення. Якщо заявка отримала затвердження, залишається підписати електронний кредитний договір, після чого гроші надійдуть до банківської картки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...