• Головна
  • Фекалії зі всього Новограда скидають на пряму у річку Случ: Депутат міськради
13:43, 13 січня 2022 р.
Потребує перевірки

Фекалії зі всього Новограда скидають на пряму у річку Случ: Депутат міськради

Фекалії зі всього Новограда скидають на пряму у річку Случ: Депутат міськради

Схоже, що головна артерія нашого міста - річка Случ знову потерпає від безвідповідального ставлення до навколишнього середовища та зазнає забруднення нечистотами. Цього разу крайнього не потрібно шукати, як ми звикли у Понінці, а одне з найбільших комунальних підприєств міста КП НВМР "ВУВКГ" (Новоград-Волинський водоканал) просто зливає фекалії з іншими нечистотами прямо в річку Случ в межах Новограда-Волинського.

Про надзвичайну ситуацію для жителів міста повідомив депутат Новоград-Волинської міської ради" Олександр Поліщук

Міський голова Микола Боровець втратив повністю керування містом. Загравання та безвідповідальність дали свої плоди. Скільки це ще буде продовжуватися? Заступник міського голови з питань ЖКГ Якубов В. О. - чим Ви цілими днями займаєтеся? Начальник управління ЖКГ - Олег Годун чому не слідкуєте за тим за що відповідаєте. Загинули абсолютно всі бактерії, які очищували воду. Стоки йдуть не очищеними. Шкода заподіяна на суму понад 2 000 000 гривень, щоб відновити бактерії + час. Час, який не очищені стоки будуть зливатися в річку", - написав депутат у своєму дописі.

На відео Олександр Поліщук зазначає, що усі стоки які ми отримуємо на пряму йдуть в річку.

Схоже, що місцева влада не контролює ситуації та допускає забруднення річки загальноміськими стоками. Необхідне термінове залучення фахівці Держекоінспекції для відбору проб лабораторних досліджень стічних вод КП НВМР "ВУВКГ" у річку Случ.

Екоінспекція у сусідньому Житомирі  зобов'язала "Житомирводоканал" сплатити 4,5 мільйони гривень штрафуза скид неочищених стоків в річку Тетерів. 

Доповнено: 

Адміністрація «ВУВКГ» з даного приводу зазначила, що 12.01.2022 року сталася аварія (коротке замикання) на повітряній лінії електропередач підстанції Дружба, ТП 144, що живить каналізаційні очисні споруди підприємства.

Працівниками підприємства, для забезпечення нормальної роботи очисних споруд, було оперативно встановлено бензиновий генератор. У зв’язку з ремонтними роботами на лініях електропередач, генератор вмикається кожні дві години.
Стоки проходять повний процес очистки (приймальна камера, решітки, піскоуловлювачі, первинні вертикальні відстійники, стабілізатори, регенератори, аеротенки, вторинні відстійники). Очищена вода перетікає в збірні лотки і відводиться в колектор діаметром 600. Неочищені стоки в річку Случ не потрапляють.
Ремонті роботи на лініях електропередач наразі виконуються силами енергетичної служби КП НВМР «ВУВКГ» та силами РЕМ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Случ #забруднення #водоканал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Працівник водоканалу
13 січня 2022 р., 16:41
Щоночі усе гівно міста зливається без очистки. Це мають знати усі жителя Новограда. Ці відмазки це все піздьож. Ще нам не платять зарплату більше двох місяців. Люди масово звільняються. Почекайте скоро все місто буде у гівні
@#₴
13 січня 2022 р., 18:33
9.01 з крана текла дуже жовта вода!
Володимир
13 січня 2022 р., 20:48
Той новийТимафіїв злодій та паскудний яких світ не бачил.Теперь буде вся речка в говне
Марта
13 січня 2022 р., 20:51
В, районе , Быков, стоит зловоние, в реку стикают желтые ручьи , вероятно от их подразделения, которое работает рядом.
Оголошення
live comments feed...