• Новоград-волинець Олексій Плісак став чемпіоном Німеччини з боксу
12:38, 30 червня 2022 р.

Новоград-волинець Олексій Плісак став чемпіоном Німеччини з боксу

Новоград-волинець став чемпіоном Німеччини з боксу у віковій групі до 19 років. Боксер провів 4 поєдинки, в яких показав високий рівень та майстерність українського боксу і підтвердив, що наші боксери найсильніші, навіть в такий важкий час. 18 червня випускник ДЮСШ імені В.П.Єрмакова Олексій Плісак отримав титул чемпіоном Німеччини з боксу. У фіналі Олексій переміг чемпіона Німеччини минулого року, срібного призера Європи. Боксер виступав за м. Гамбург, де тимчасово проживає разом з родиною під час воєнного стану. Перед чемпіонатом Олексій виграв серію турнірів та чемпіонат м. Гамбурга і завдяки цьому отримав квиток на чемпіонат Німеччини.