• Головна
  • Елітні пам'ятники на могилу: особливості виготовлення та основні переваги
Новини компаній
20:58, 2 липня 2022 р.

Елітні пам'ятники на могилу: особливості виготовлення та основні переваги

Новини компаній

Елітні пам'ятники – це особливий різновид ритуальних виробів. На відміну від меморіалів, котрі виготовляються по типових лекалах, ці вироби створюються лише виходячи з індивідуальних проєктів. Саме тому можна впевнено стверджувати, що вони не мають аналогів, адже кожен з елітних пам'ятників https://granite.ua/elitnye-pamyatniki/ можна заслуговано вважати витвором мистецтва.

Особливості виготовлення елітних пам'ятників

Процес виготовлення елітного пам'ятника розпочинається з візиту спеціаліста на місце поховання. Під час відвідання відбувається вивчення властивостей ґрунту, огляд ландшафту, оцінка стану могил, що знаходяться у безпосередній близькості від робочої ділянки. Трохи згодом усі зазначені дії неабияк допоможуть у створенні ескізу меморіального комплексу, котрий не лише на всі 100% відповідатиме побажанням замовника, але і якомога більш органічно впишеться у навколишнє середовище.

Зазвичай для процесу виготовлення такої категорії продукції як елітні пам'ятники використовують лише натуральні камені. У більшості випадків близькі та рідні покійного зупиняють свій вибір на таких гірських породах як:

  • граніт (вироби з цього каменю відрізняються високою стійкістю до різного роду механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання з циклічними перепадами температур та підвищеної вологості);

  • мармур (матеріал відмінно піддається процесу обробки та з нього в результаті виходять найвитонченіші елементи елітного ритуального ансамблю);

  • та інші.

Додатково ексклюзивні пам'ятники на могилу можуть виготовлятися із травертину, базальту, з використанням кованих та дерев'яних елементів та ін.

Основні переваги елітних пам'ятників. Чому саме їм надають беззаперечну перевагу?

На це ми можемо назвати безліч дійсно вагомих причин. Серед переліку головних переваг, котрі характерні такій продукції, нам окремо хочеться відзначити наступні:

1) Можливість самостійно, виходячи з власних вподобань, обирати унікальний дизайн надгробка, що зможе повною мірою показати не лише соціальний статус померлої людини, але і її рід діяльності, характер та навіть захоплення.

2) Високі естетичні характеристики – ще одна перевага елітних виробів.

3) За умови співпраці з надійною та перевіреною компанією, справжнім та висококваліфікованим майстром своєї справи у сфері ритуальних послуг, кожен замовник отримає гарантії того, що в процесі виготовлення меморіалу будуть використовуватися лише матеріали найвищої якості.

Багато хто говорить про те, що витрати на виготовлення з подальшим встановленням такого пам'ятника будуть суттєво перевищувати витрати на створення і монтаж типового надгробку. Проте можете повірити нам, цей маленький недолік повністю компенсується всіма перевагами, котрі характерні ексклюзивним рятувальним виробам.

Безліч замовників свого часу не пошкодували про прийняте ними рішення, гарантовано не пошкодуєте про нього і ви. Повторимося: особливо коли обрати для співпраці надійну та перевірену компанію, що веде свою роботу в цій сфері упродовж досить довго часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...