• Головна
  • Результати лабораторних досліджень води в річці Случ
19:27, 13 липня 2022 р.

Результати лабораторних досліджень води в річці Случ

Новоград-Волинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що за результатами моніторингових лабораторних досліджень Новоград-Волинським міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проб води з річки Случ, відібраних 06.07.2022р з міського пляжу по вул. Богуна, встановлена невідповідність вимогам Наказу МОЗ України № 721 від 02.05.2022р.
«Гігієнічні нормативи якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення» за мікробіологічними показниками - кількість лактозо-позитивних паличок (ЛКП) 24000 в дм³ при нормі не більше 5000 в дм³ та санітарно-хімічними показниками – розчинний кисень 3,67 мг/дм³ при нормі не менше 4,0 мг/дм³, біологічне споживання кисню (БСК-5) становить 5,24 мгО2/дм3 , при нормі не більше 3,0 мгО2/дм3 .
Такі результати лабораторних досліджень свідчать про забруднення води в р.Случ в районі міського пляжу і може спричинити виникнення та розповсюдження гострих кишкових захворювань серед відпочивальників.
Олександр КОВАЛЬ, начальник Новоград-Волинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...