• ПФК Звягель на Авангарді розгромно переміг столичний Рубікон
15:23, 16 жовтня 2022 р.

ПФК Звягель на Авангарді розгромно переміг столичний Рубікон

У звітному поєдинку на «Звягель» чекали непрості суперники з «Рубікона», які проводять уже третій сезон у Другій лізі чемпіонату України. Утім, саме підопічні Руслана Скидана розпочали матч атаками та не використали низку чудових нагод для забитих голів – зокрема, свої шанси мали Валерій Скидан, Андрій Фесенко, Максим Авер’янов та Артур Ващишин.

Номінальні господарі також неодноразово намагалися проявляти активність у володіннях Андрія Омелянюка, однак голкіпер «Звягеля» в цьому матчі надійно захищав свої ворота від небезпеки. На перерву команди пішли без забитих голів…

У перерві на поле вийшов Вадим Лучка, а наша команда отримала чисельну більшість – Павло Шостка не за правилами перервав швидку контратаку «Звягеля», а попередження від арбітра стало для нього другим у матчі. А вже за декілька хвилин звягельчани таки «розпечатали» голкіпера «Рубікона» зусиллями Артура Ващишина – 0:1!

На досягнутому підопічні Руслана Скидана не зупинялися та намагалися збільшити свою перевагу в рахунку. І в середині тайму це вдалося зробити ще двічі – причому обидва рази після флангових передач капітана команди Дениса Червінського знову відзначався Артур Ващишин – 0:3!

Для півзахисника «Звягеля» цей хет-трик став першим у професійній кар’єрі, а загальний доробок у цьому чемпіонаті виріс до фантастичних 6 голів у п’яти поєдинках! Загалом, не використавши ще низку гарних моментів для взяття воріт, гравці «Звягеля» таки довели матч до закономірної перемоги – 0:3!

З впевненою перемогою гравців привітав Президент ПФК Звягель народний депутат України Дмитро Костюк, відзначивши роль ЗСУ в успішних виступах клубу.

В післяматчевому інтерв'ю проаналізував гру головний тренер ПФК Звягель Руслан Скидан.

Поділився враженнями від дебютного хет-трику на професійному рівні і Артур Ващишин, який є вихованцем київського Динамо, а нині захищає кольори ПФК Звягель.

Тепер 21 жовтня команда Руслана Скидана знову зіграє у Новограді-Волинському – цього разу проти «Хуста» – другої команди таблиці Другої ліги. Вітаємо хлопців та бажаємо ще більше успіхів та перемог!!!

Джерело: прес-служба ПФК Звягель