• Втрачена перемога: огляд матчу Звягель - Хуст (Закарпаття)
23:37, 21 жовтня 2022 р.

Втрачена перемога: огляд матчу Звягель - Хуст (Закарпаття)

Звітний поєдинок минув під акомпанемент великої кількості боротьби та порівняно невисоких цифр в плані серйозних гольових можливостей – воно й не дивно, адже і для «Звягеля», і для гостей з «Хуста» ціна можливої поразки була дуже високою.

У першому таймі на правах господаря більш активно грали підопічні Руслана Скидана, які методично підтискали суперників та створювали регулярні загрози воротам досвідченого Владислава Леванідова. Особливо це проявилося наприкінці тайму – спочатку для закарпатських гостей пролунав тривожний дзвіночок у вигляді удару головою Артура Ващишина, який відбив воротар, а вже наступний небезпечний стандарт призвів до голу. Цього разу Денис Червінський виконав філігранну подачу: нападник «Звягеля» Валерій Нікітчук до неї не дотягнувся, однак при цьому змусив застигнути голкіпера на місці, тож м’яч влетів з відскоку від газону в верхній кут воріт «Хуста» – 1:0!

А от після перерви картина матчу змінилася – тепер уже виїзній команді потрібно було відіграватися та напружувати захист господарів. Слід відзначити, що за цю справу футболісти «Хуста» взялися дуже завзято, створивши чимало гольових нагод – зокрема, Андрій Омелянюк провів декілька сейвів, потягнувши при цьому вихід віч-на-віч з Михайлом Фляшком.

Гравці «Звягеля» розраховували на контратаки та наприкінці гри могли забезпечити собі результат – Максим Авер’янов лише на якісь сантиметри не влучив у ворота прямим штрафним ударом, а Вадиму Лучці реалізувати швидкісний забіг не дозволив захисник гостей. А наприкінці матчу гравці «Хуста» таки досягнули свого – після діагональної передачі на правий кут воротарського майданчика та вдалої скидки уже з близької відстані м’яч у ворота переправив Петро Луців – 1:1.

Звягельчани кинулися знову виривати перемогу, однак за три хвилини, компенсованих арбітром до основного часу, забити ще раз так і не змогли. Тож матч завершився бойовим миром, а команди-суперниці будуть шукати успіху вже в наступних іграх. «Звягель», зокрема, свій черговий матч зіграє уже 26 жовтня, коли на виїзді зустрінеться із одеським «Реалом Фармою».

Джерело: офіційна сторінка ПФК Звягель у фейсбуці