• Головна
  • Нарколог з викликом додому: порядок надання допомоги
Новини компаній
12:22, 14 січня 2023 р.

Нарколог з викликом додому: порядок надання допомоги

Новини компаній

Залежність від шкідливих речовин, наркотиків та алкоголю, на жаль, з кожним роком стає все більш поширеною. Ми можемо навіть не помітити, як близька людина потрапить у тенета залежності, з якої вже не зможе вибратися самостійно.

Сучасна медицина не стоїть на місці, постійно розвивається та намагається допомогти тим, хто цього потребує. Одним зі способів допомогти наркозалежному чи алкоголіку являється виклик нарколога додому. Для цього, потрібно зайти за посиланням https://rehab.net.ua/uk/likuvannya-alkogolizmu/narkolog-dodomu-u-kyyevi/, щоб ознайомитися з актуальною інформацією та прийняти рішення.

Важливо зауважити, що висококваліфіковані лікарі не будуть засуджувати хворого. Це не потрібно, оскільки хворому важливо відчути підтримку, а не слухати повчання. Лікарі надають не тільки фізіологічну, але й психологічну допомогу, з якої починається шлях до одужання.

Нарколог з викликом додому: порядок надання допомоги , фото-1

Яким чином надається допомога залежному

Процес надання допомоги нарколога в домашніх умовах, завжди відповідає внутрішньому регламенту нашого реабілітаційного центра. В плані порядку, тут включаються кілька етапів. Причому, етапи корегуються, в залежності від поставленого діагнозу та особливостей самого пацієнта. Зазвичай, проведення лікування виглядає наступним чином:

  • В першу чергу проводиться огляд хворого. Наркологом оцінюється психічний та фізичний стан пацієнта. Визначається рівень проблеми та чи можна вирішити це вдома;
  • Надання екстреної допомоги. Процедура включає в себе детоксикацію організму у комплексі від алкоголю. Також від токсинів. Знімається ломка, синдром похмілля. Вартість за проведення допомоги має формуватися враховуючи поточний стан хворого, методу лікування, щоб був обраний та ціни на препарати, що потрібні для застосування;
  • Медикаментозна терапія, яка спрямована на те, щоб нормалізувати роботу органів та систем організму. В такому випадку можуть призначатися вітамінні комплекси, препарати, що відновлюють організм після дії алкоголю та наркотичних речовин;
  • Надається психологічна допомога, яка створює мотивацію для пацієнта. У результаті, хворий усвідомлює власну проблему, встановлює для себе стійку мотивацію, щоб проводити подальше лікування у реабілітаційному центрі.

Щоб мати змогу звернутися до досвідчених лікарів по допомогу, потрібно залишити заявку на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...