• Головна
 • Що таке трекові світильники та як вони працюють?
Новини компаній
13:24, 18 травня 2023 р.

Що таке трекові світильники та як вони працюють?

Новини компаній

Трек світильники — це освітлювальні прилади, які монтуються на трек-системи, що встановлюються на стінах та стелі приміщення. Трекові світильники, ціна на які останнім часом більш доступна, складаються з трек-системи та корпусу, в якому знаходиться лампа та кріплення. 

Трек-системи зазвичай бувають двох типів: низьковольтні та високовольтні. Низьковольтні треки потребують використання трансформатора, перетворюючого високу напругу електромережі в низьку для живлення LED-приладів. Високовольтні треки використовують напругу 120-277 Вольт і не потребують додаткового перетворення енергії. 

Світлодіодні трекові світильники мають низку переваг порівняно з традиційними аналогами. Вони легко переносяться з місця на місце та монтуються на стелі або стінах. Крім того, LED-світильники та інші моделі такого типу можна повернути чи направити в необхідному напрямку для досягнення точкового освітлення певних зон.

Зазвичай ці освітлювальні прилади використовуються в різних типах приміщень, включно з магазинами, комерційними будівлями, офісами, приватними будинками й квартирами. Вони підійдуть як додаткове джерело підсвічування різних елементів інтер'єру, а також як основне джерело світла.

Чому варто купити трекові світильники: детальніше про переваги

Сьогодні, діодні трек світильники набули значної популярності серед архітекторів, дизайнерів та приватних осіб, котрі шукають ефективне та стильне освітлення для своїх приміщень. Ця популярність пов'язана з перевагами, серед яких основними є:

 • Універсальність та гнучкість. Такі LED-світильники надають можливість точкового освітлення. Це дає змогу змінювати кут розсіювання світла відповідно до потреб та атмосфери приміщення. Також можлива заміна приладів без зміни самого треку.

 • Економія місця. Така установка LED-освітлення дозволяє економити місце, оскільки вона встановлюється на стінах або стелі, що особливо зручно в низьких кімнатах. 

 • Енергоефективність. Більшість таких освітлювальних засобів використовують світлодіоди, які споживають менше електроенергії, ніж традиційні лампочки та мають більший термін служби.

 • Дизайн. Трекові світильники представлені в широкому асортименті розмірів та дизайнів. Багатий вибір дозволяє підібрати варіант, що вписується в дизайн приміщення та підкреслює його стиль.

 • Зручність керування. За допомогою димера регулюється яскравість та створюється різна атмосфера в квартирі чи офісі.

 • Безпека. LED-лампи приладів не іскряться та не нагріваються, що робить їх безпечними для людей та помешкання.

Завдяки цим перевагам, трек-світильники поступово витісняють звичні для всіх традиційні аналоги та стають популярними не лише серед фахівців в сфері дизайну, але й серед звичайних споживачів, котрі шукають оптимальний варіант для своїх домівок.

Як правильно вибрати трекові світильники?

Вибір такого типу LED-світильників залежить від завдань та цілей, які потрібно вирішити в приміщенні. Нижче наведено низку важливих показників, які варто враховувати при виборі трек-світильників:

 • Тип кольору, яскравість. Визначте скільки світла необхідно кімнаті та якого типу воно повинно бути. Яскраві варіанти підійдуть для офісів та інших комерційних будівель, а м'ягкі, приглушені — для домашнього інтер'єру. Вибирайте LED-лампи з температурою кольору, яка відповідає потребам приміщення.

 • Форма та розмір. Оберіть варіант, який відповідає розміру і формі кімнати. Переконайтесь що встановлений трек того ж розміру що й прилад.

 • Кут освітлення. Визначте зону підсвічування. Деякі моделі забезпечують направлене світло, тоді як інші розсіюють світло по всій площі.

 • Дизайн. Обирайте варіанти, які відповідають атмосфері та дизайну приміщення. У наш час є широкий вибір таких LED-приладів, від мінімалістичних моделей до більш елегантних.

 • Вартість. Розгляньте свій бюджет та оберіть трек-світильники, зі збалансованим співвідношенням ціни та якості.

Обираючи підходящі моделі таких Лед-світильників, важливо переконатись, що вони підходять для використання з обраною трек-системою та що ви зможете коректно встановити їх, дотримуючись інструкцій.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...