• Важкоатлет зі Звягельщини здобув бронзу на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики
12:46, 2 серпня 2023 р.

Важкоатлет зі Звягельщини здобув бронзу на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

фото - Фейсбук-сторінка Івана Туровського

Важкоатлет зі Звягельщини Олег Ніколаєнко виборов бронзову медаль на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики у вікових категоріях до 20 та до 23 років.

Про це на своїй сторінці у facebook написав голова Звягельської районної державної адміністрації Іван Туровський.

Так, Чемпіонат Європи, у якому взяв участь спортсмен зі Звягельщини, стартував наприкінці липня у Румунії. На цих змаганнях від України виступило 29 важкоатлетів, зокрема, і Олег Ніколаєнко - майстер спорту, учасник Звягельської дитячо-юнацької спортивної школи.

Так, Олег Ніколаєнко здобув бронзову медаль у  ривку (155 кг +178 кг = 333 кг), а виступав спортсмен у ваговій категорії до 96 кілограмів.