![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
17:43, 30 жовтня 2023 р.
На Звягельщині чоловік підпалив дім односелиці
![На Звягельщині чоловік підпалив дім односелиці На Звягельщині чоловік підпалив дім односелиці](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Звягельщині, а саме у одному з сіл Чижівської громади, кілька місяців тому сталася пожежа: горів приватний будинок. Оскільки вогонь знищив кілька кімнат разом із меблями, дім став непридатним для проживання. Фахівці ДСНС дійшли висновку: будинок підпалили умисне. Тож днями поліцейські завершили досудове розслідування і знайшли палія. Про таке інформує Звягельський районний відділ поліції.
Так, причетним до підпалу виявився 60-річний мешканець села. Із потерпілою він мав конфлікт, тож помстився у такий спосіб: помешкання облив бензином та підпалив. Провину чоловік визнав.
– Отримавши відповідні висновки фахівців, днями поліцейські оголосили чоловікові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) КК України. Нині обвинувальний акт скеровано до суду, – йдеться у повідомленні.
За подібний вчинок законодавство передбачає позбавлення волі терміном від 3 до 10 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...