![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:13, 11 січня
Молодіжний бібліопростір ім. Лесі Українки запрошує звягелян «на дегустацію книжкових новинок»
![Молодіжний бібліопростір ім. Лесі Українки запрошує звягелян «на де... Молодіжний бібліопростір ім. Лесі Українки запрошує звягелян «на дегустацію книжкових новинок»](/dist-assets/images/cap.jpg)
Молодіжний бібліопростір ім. Лесі Українки, що у Звягелі, отримав понад дві сотні нових книг, тож запрошує читачів «на дегустацію книжкових новинок». Тут книги на різні вподобання, причому і для дорослих, і для дітей. Про таке йдеться у повідомленні самого Молодіжного бібліопростору ім. Лесі Українки.
Так, днями бібліопростір отримав 242 книги, які ще наприкінці минулого року було закуплено за кошти з міського бюджету.
– Серед них – гостросюжетні романи, детективи, фантастика сучасних українських авторів, а також зарубіжних – переклади українською. Буде що почитати і дорослим, і підліткам, і дітям, – йдеться у повідомленні бібліопростору.
Список книг формували, опираючись на запити та вподобання читачів, тож сюди увійшло те, чим найчастіше цікавилися відвідувачі бібліотеки та що воліли б прочитати.
Тож саме час завітати до бібліопростору, взяти омріяну книгу та розпочати (чи продовжити) власний марафон читання, запланований на 2024 рік.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
93
10:16, 25 липня
live comments feed...