• Головна
  • "Золоте" укриття Будинку культури: черговий тендер віддали фігуранту кримінального провадження
09:34, 16 січня

"Золоте" укриття Будинку культури: черговий тендер віддали фігуранту кримінального провадження

"Золоте" укриття Будинку культури: черговий тендер віддали фігуранту кримінального провадження

Під ялинку, 20 та 23 грудня, Управління культури та туризму Звягельської міської ради провели нові тендери на ремонт укриттів Будинку культури Звягеля. Перед цим Управління вже проводило тендери в липні та жовтні. Гроші на проведення ремонту, близько 2 млн 700 тис грн використали і з бюджету виділили ще майже 400 тисяч гривень. Однак, одне з найбільших укриттів Звягеля досі зачинене. Всі тендери віддали тій же компанії, яка не змогла виконати ремонт за передбачені умовами гроші та в необхідні терміни. Відомо, що компанія є фігурантом кримінального провадження щодо ремонту іншого укриття.  

В липні 2023 року відповідно до даних системи Прозоро, Управління культури та туризму Звягельської міської ради провели тендер на Ремонт споруд цивільного захисту (поточний ремонт найпростішого укриття (підвальне приміщення № 2) за адресою: площа Лесі Українки,9-а. 

"Золоте" укриття Будинку культури: черговий тендер віддали фігуранту кримінального провадження, фото-1

Переможцем тендеру на 1 млн 147 тисяч гривень стало Приватне підприємство "Інтерра Буд". Інших компаній до участі в конкурсі допущено не було.

"Золоте" укриття Будинку культури: черговий тендер віддали фігуранту кримінального провадження, фото-2

Через декілька місяців, у жовтні, ситуація повторилася. Управління культури провели тендер на Поточний ремонт споруди подвійного призначення Звягельського палацу культури імені Лесі Українки за адресою: площа Лесі Українки,9. В конкурсі, де був лише один претендент перемогло Приватне підприємство "Інтерра Буд" і взяло підряд на 1 млн 519 тис грн.

"Золоте" укриття Будинку культури: черговий тендер віддали фігуранту кримінального провадження, фото-3
"Золоте" укриття Будинку культури: черговий тендер віддали фігуранту кримінального провадження, фото-4

Під кінець року з "Інтерра Буд" було проведено розрахунок, однак, схоже, що компанія не виконала умови договору і не закінчила ремонт в термін. Інакше як пояснили, що в 20-их числах грудня Управління культури та туризму Звягельської міської ради провели ще 2 тендери на Поточний ремонт споруди подвійного призначення Звягельського палацу культури імені Лесі Українки за адресою: площа Лесі Українки,9 (та 9-а) м. Звягель Житомирської області (додаткові роботи), кожен з яких ще майже на 200 тис грн.

"Золоте" укриття Будинку культури: черговий тендер віддали фігуранту кримінального провадження, фото-5
"Золоте" укриття Будинку культури: черговий тендер віддали фігуранту кримінального провадження, фото-6

Переможцями в обох тендерах знову стало Приватне підприємство "Інтерра Буд", отримавши з бюджету Звягельської громади ще майже 400 тис грн до майже 2 млн 700 тис грн, отриманих раніше на поточний ремонт укриттів Будинку культури Звягеля.

Приватне підприємство "Інтерра Буд" - відповідно до даних ЗМІ та судового реєстру - підприємство пов'язане з інших фігурантом кримінальних проваджень, відкритих через проблемні ремонти укриттів - ПП “БК “Доломіт”. Ухвалою Новоград-Волинського міськрайонного суду правоохоронцям надано доступ для фіксації відомостей про вчинення кримінального правопорушення. Вадим Струтинський та власник ПП “БК “Доломіт” ще в 2008 році разом заснували ПП "Інтерра Буд". Тепер всі три юрособи задіяні в ремонті укриттів у Звягельській громаді. 

Так, ПП “БК “Доломіт” обрали виконавцем по ремонтам укриття звягельського управління культури та ліцеїв №7, №8 і №11. У підтвердження досвіду підприємство вказало про вже виконаний минулоріч ремонт укриття останнього за 360 тис грн. Хоч ліцей №11 звіт про проведений ремонт не оприлюднив, у 2023 році на його повторний ремонт виділили ще понад 520 тис грн.

Ці ж пов'язані між собою особи займалися будівництвом укриття в 5 ліцеї. Вартість робіт оцінили в понад 3,4 млн грн і в листопаді 2022 року обрали виконавця. Ним, без відкритих торгів, визначили ФОП Вадим Струтинський, котрий так і не зміг завершити роботи. Тобто вже понад рік школа використовує незавершене укриття і в порушення чинного законодавства підряднику виділяють додаткові кошти. В травні та червні 2023 року відповідно по 103 та 150 тис грн. У серпні 2023 року вартість робіт зросла ще на 100 тис грн., досягнувши понад 3 млн 763 тис грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Управління культури #міськрада #укриття
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...