![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:46, 5 лютого
У Звягелі 6 лютого проводитимуть забір донорської крові
![У Звягелі 6 лютого проводитимуть забір донорської крові У Звягелі 6 лютого проводитимуть забір донорської крові](/dist-assets/images/cap.jpg)
У вівторок, 6 лютого, у Звягельській багатопрофільній лікарні з 9:00 до 13:00 КНП «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради проводитиме забір донорської крові. Про так йдеться у повідомленні Звягельської міської ради.
– Донори крові матимуть унікальну можливість безкоштовно провести сучасні дослідження, а саме: визначення групи крові, резус-належності, рівня гемоглобіну, а також аналіз на маркери ВІЛ-інфекції, гепатиту В, С та сифілісу, – йдеться у повідомленні.
Стати донором крові має можливість громадянин України, який досяг 18-річного віку й не має протипоказань для забору крові. При собі слід мати паспорт й ідентифікаційний код.
Охочі стати донорами можуть вже сьогодні записатися у чергу, подзвонивши у відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Звягельської міської ради за одним з номерів: 098-218-50-96 чи (4141) 3-50-79.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
93
10:16, 25 липня
live comments feed...