• Головна
  • Які бувають класи захисту бронеплит?
Новини компаній
14:02, 22 лютого

Які бувають класи захисту бронеплит?

Новини компаній

Плити для плитоносок — найважливіший елемент балістичного захисту військовослужбовців. На сьогодні основним матеріалом для їх виготовлення слугують різні кевларові тканини, надвисокомолекулярний поліетилен та кераміка. Саме вони дозволяють створювати плити, що мають високу щільність, міцність, надійність, при цьому невелику вагу та здатність забезпечувати захист військових від різних уражень.

Які бувають класи захисту бронеплит?, фото-1

Відмінності плит за міжнародним стандартом NIJ

Показником надійності і міцності бронеплити є клас її захисту, який визначається згідно зі стандартами National Institute of Justice (NIJ) та ДСТУ. Що більшим буде калібр кулі, яку здатна утримати бронеплита, тим вищим буде клас її захисту.

Наприклад, за класифікацією NIJ виокремлюють 4 рівні захисту військової амуніції, в яких перший гарантує захист від 9 мм куль, короткоствольної зброї. Водночас клас захисту NIJ IV отримає та плита для бронежилета, яка здатна затримати бронебійні кулі великого калібру. Клас захисту NIJ III поділяється на 2 підвиди:

  • ІІІА – здатна стримати Magnum 44, 40 S&W.
  • ІІІ – М80 та гвинтівки 7.62mm FMJ.

Класи захисту по NIJ та ДСТУ будуть дещо відрізнятися.

Типи та властивості керамічних плит 4, 5 та 6 рівня захисту за ДСТУ

Серед сучасних матеріалів, які використовують для виготовлення плит для бронежилетів, частіше за все зустрічається надвисокомолекулярний поліетилен та кераміка. Саме ці матеріали на відміну від класичних металевих сплавів забезпечують надійний захист життєво важливих органів та дозволяють військовослужбовцям ефективно виконувати поставлені задачі, маючи надійний та легкий броньований захист тіла.

Найбільш міцними серед всіх пластин вважаються керамічні, оскільки вони здатні витримувати значні навантаження. Вага такого бронезахисту буде невеликою, а отже, його можна буде використовувати триваліше. Військовослужбовець, який використовує такі плити, отримує більшу мобільність.

Керамічні плити 4 класу мають здатність стримувати вогнепальні кулі та уламки без додаткових балістичних панелей та демпферу. Полегшена бронеплита здебільшого використовується для екіпірування правоохоронців, а також військовослужбовців у Збройних силах України. Плити 5 класу — посилена версія попередніх моделей, які мають легшу вагу та можуть забезпечити якісний захист від вогнепальних куль. Керамічні плити 6 класу – ідеальний варіант для тих фахівців, яким потрібно мати найвищий захист в особливо жорстких умовах.

Керамічні плити від Українська Броня™ відповідають найвищим стандартам якості та в мають протоколи балістичного випробування, що робить їх надійними та якісними. Обираючи такий виріб для себе, Ви отримаєте броню високого класу захисту з найкращих матеріалів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...