![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
08:56, 28 лютого
Із рахунком 2:1: ПФК “Звягель” поступився вишгородському “Діназу”
![фото - ПФК "Звягель" фото - ПФК "Звягель"](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото - ПФК "Звягель"
Професійний футбольний клуб “Звягель” завершив другий зимовий збір із поразкою від вишгородського “Діназа”. Матч відбувся 27 лютого у Києві та завершився із рахунком 2:1.
Про це повідомили на сторінці професійного футбольного клубу “Звягель” у Facebook.
“Підопічні Сергія Шищенка у Києві відіграли свій заключний спаринг на другому зимовому зборі. Маючи ігрову та територіальну перевагу в матчі з "Діназом", наша команда пропустила в першому таймі, однак відігралася наприкінці другого завдяки голу Дмитра Березки. А у гарячій кінцівці матчу, коли обидві команди побігли виривати перемогу, більше пощастило саме колективу з Вишгорода - 2:1”, - йдеться в повідомленні.
Як повідомили у пресслужбі клубу, після короткого перепочинку “Звягель” вирушить на свій третій зимовий збір до Ужгорода.
Склад ПФК "Звягель": Коваленко, Лучка, Нестеров (К) (Чередниченко), Гаврилюк, Морговський, Никитюк (Панчишин), Томандзото (Волинець), Майтак (Петрук), Березка, Фесенко (Андрущенко), Кисленко (Венделл).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
11:58, 19 липня
00:50, 15 липня
16:26, 22 липня
7
16:29, Вчора
151
16:26, 22 липня
12
live comments feed...