![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:56, 5 квітня
У Звягелі відкрили виставку мініатюрних книжок та значків із колекції краєзнавця Віктора Ваховського
![У Звягелі відкрили виставку мініатюрних книжок та значків із колекц... У Звягелі відкрили виставку мініатюрних книжок та значків із колекції краєзнавця Віктора Ваховського](/dist-assets/images/cap.jpg)
У четвер, 4 квітня, у Літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрили виставку мініатюрних книжок та значків із колекції краєзнавця Віктора Ваховського. Про таке інформує на своїй сторінці у фейсбуці Літературно-меморіальний музей Лесі Українки у Звягелі.
І більш аніж тисячу унікальних значків та рідкісних видань мінікнижок представлено в цій експозиції. Ознайомитися з ними звягеляни й гості міста можуть упродовж квітня, адже ця захоплива виставка діятиме місяць.
– В. С. Ваховський – член Національної спілки краєзнавців України, член Товариства дослідників Волині, член комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Звягельської міської ради, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у суботу, 6 квітня, у Звягелі висаджуватимуть сотню трояндових кущів у пам'ять про загиблих захисників України. Усіх охочих закликають долучитися. Початок о 13 годині, локація – місцевий Будинок офіцерів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...