![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
22:11, 12 квітня
Погрожував, ображав, пошкодив двері: суд призначив адмінпокарання звягелянину, який знущався над матір'ю
![Погрожував, ображав, пошкодив двері: суд призначив адмінпокарання з... Погрожував, ображав, пошкодив двері: суд призначив адмінпокарання звягелянину, який знущався над матір'ю](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Звягелі суд визнав чоловіка винним у вчиненні домашнього насильства. Чоловік знущався над 66-річною матір'ю: сокирою пошкодив двері в будинку, погрожував їй, ображав та висловлювався нецензурною лайкою.
Про це повідомили на сторінці Звягельського районного відділу поліції у Facebook.
“Нещодавно до поліції звернулась 66-річна місцева жителька з повідомленням про вчинення відносно неї протиправних дій сином. Тож за вказаною адресою виїхали правоохоронці Звягельського райвідділу. Схвильована жінка розповіла, що агресор сокирою пошкодив двері в будинку, погрожував їй, ображав та висловлювався нецензурною лайкою. Така ситуація у родині трапляється не вперше”, - йдеться в повідомленні.
Відомо, що 45-річний чоловік ніде не працює, зловживає спиртним та вимагає у матері гроші на алкоголь.
Тож інспектори Звягельського районного відділу, окрім іншого, поспілкувались із кривдником, роз’яснивши наслідки таких вчинків, винесли терміновий заборонний припис та склали відносно нього адміністративний протокол за ч. 2 ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства) КУпАП.
Суд, розглянувши зібрані правоохоронцями матеріали, визнав чоловіка винним та визначив йому покарання – 10 діб адміністративного арешту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...