• Головна
  • У Звягелі триває проєкт “Співдія у відновленні громад”: яку мету поставили перед собою організатори
13:59, 19 червня

У Звягелі триває проєкт “Співдія у відновленні громад”: яку мету поставили перед собою організатори

У Звягелі триває проєкт “Співдія у відновленні громад”: яку мету поставили перед собою організатори

Звягельська громада продовжує участь у Проєкті “Співдія у відновленні громад”, який організовано Інститутом миру і порозуміння (ІМіП) за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Про це повідомили на сторінці Звягельської місткої ради у Facebook.

Так, в рамках проєкту 13 червня 2024 року та за участі фасилітатора проєкту психолога та тренера Михайла Городка було обговорено важливе питання Звягельської громади в напрямку ветеранської політики, а саме створення Центру реабілітації, як фізичного, так і ментального здоров’я.

«Цей проєкт є вкрай важливим для нашої громади та всієї України. Одним із головних завдань центру буде забезпечення комплексної підтримки ветеранів у процесі їх реінтеграції в цивільне життя. Новаторські методи та програми, спрямовані на поліпшення як фізичного, так і психологічного стану ветеранів, сприятимуть їх швидшій реінтеграції у мирне життя», - зауважують у міській раді.

Очікується, що створення реабілітаційного центру сприятиме зниженню рівня стресу та тривожності серед ветеранів, покращенню їхнього фізичного здоров'я, збільшенню соціальної активності, працевлаштуванню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##відновленнягромад #проєкт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...