Куди піти вчитися? 24 кращих університетів світу

Зараз для випускників шкіл та їх батьків настала гаряча пора — настав час визначитися з вузом. Після закінчення школи відкриваються дороги, які ведуть в основному у вищі навчальні заклади. Куди ж піти вчитися далі?

Ми підготували для вас топ-24 кращих університетів світу.

Англомовні університети продовжують тримати лідерські позиції в світі. Рейтинг складений на основі рівня викладання, результатів наукової діяльності та відгуків студентів.

24. Единбурзький університет, Великобританія — 80.3

велик

Академічні показники: 68.6

Результати наукової діяльності: 77.2

Загальний бал: 80.3

Единбурзький університет, заснований в 1583 році, входить у шістку найстаріших вищих навчальних закладів Великобританії. Тут навчалися такі відомі випускники, як Чарльз Дарвін, Олександр Грем Белл, Артур Конан Дойл.

23. Лондонська школа економіки, Великобританія — 81.3

лонд

Академічні показники: 69.8

Результати наукової діяльності: 80.6

Загальний бал: 81.3

Піднявшись на 11 позицій порівняно з минулим роком, Лондонська школа економіки стала одним з провідних університетів Європи для вивчення бізнесу, фінансів та економіки. Серед випускників школи 28 колишніх і нині діючих глав держав. Не менше 13 випускників LSE стали нобелівськими лауреатами, 5 з них — у сфері економіки (Джон Хікс, Артур Льюїс, Джон Мзс, Альфред фон Хайєк і Рональд Коуз).

22. Університет Карнегі-Меллон, США — 82.3

кер

Академічні показники: 67.4

Результати наукової діяльності: 88.8

Загальний бал: 82.3

«Моє серце знаходиться в роботі», — це девіз КМУ. Університет відомий безліччю винаходів та раціоналізаторських пропозицій в області безпілотних автомобілів, науки про інтелект, даних і т. д. У 1982 році професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман (Scott E. Fahlman) вперше запропонував використовувати «посмішку» в електронній пошті.

21. Університет штату Мічиган, США — 82.4

мычиг

Академічні показники: 76.8

Результати наукової діяльності: 85.2

Загальний бал: 82.4

Мічиганський університет – це один з найбільших дослідницьких центрів у США. Відомими випускниками університету були Президент Джеральд Форд і співзасновник Google Леррі Пейдж. Таємниче великий об'єкт кубічної форми знаходиться на території кампуса.

20. Університет Дьюка, США — 82.7

дюк

Академічні показники: 76.0

Результати наукової діяльності: 78.0

Загальний бал: 82.7

Один з найбагатших університетів в країні відомий своєї спортивної доблестю і великим кількістю академіків, а його баскетбольна команда є однією з кращих студентських команд в США. Університет Дьюка закінчив Президент Річард Ніксон.

19. Університет Торонто, Канада — 83.9

кан

Академічні показники: 75.9

Результати наукової діяльності: 89.3

Загальний бал: 83.9

Університет відомий своїми дослідженнями та інноваціями. Університет Торонто має наукові статті, які є одними з найбільш цитованих у світі. Там також є широкий спектр позаурочної діяльності, більш ніж 800 студентських клубів, ймовірно, цей факт пояснює, чому такий великий відсоток випускників розробляє стартап-компанії.

18. Корнелльський Університет, США — 84.0

кор

Академічні показники: 77.9

Результати наукової діяльності: 86.1

Загальний бал: 84.0

Корнелльський університет — один з найбільших і найвідоміших університетів США, входить в елітну Лігу плюща плюща з місією «пошуку, збереження і поширення знань». Університет є приватним, але також спонсорується і штатом Нью-Йорк. Корнелл пишається славний студентським містечком біля озера Фінгер. Тут також відбуваються щоденні виступи, традиції яких сходять з 1868 року.

17. Університет штату Пенсільванія, США — 85.2

пельс

Академічні показники: 82.0

Результати наукової діяльності: 86.9

Загальний бал: 85.2

Пенсільванський університет претендує на звання найстарішого серед університетів країни. Девіз університету «Право без моралі марно». Він також має найстаріший національний студентський союз. З цим вузом пов'язані імена багатьох історичних діячів і політиків США, серед них і президент США У. Гаррісон.

16. Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі, США — 85.8

калыф

Академічні показники: 80.8

Результати наукової діяльності: 88.6

Загальний бал: 85.8

Каліфорнійський університет отримав популярність завдяки високому рівню своїх академічних програм, а також солідним внеском у культуру, спорт і здоров'я країни. Варто також згадати про успішну науково-дослідної діяльності університету, спрямованої на поліпшення якості життя та охорону навколишнього середовища. Тут особливо добре розвинена програма обміну студентами, більш ніж 2400 студентів виїжджають за кордон щороку.

15. Колумбійський Університет, США — 86.1

колумб

Академічні показники: 85.9

Результати наукової діяльності: 82.2

Загальний бал: 86.1

Колумбійський університет — це один з провідних дослідницьких університетів. Серед випускників та осіб, пов'язаних з Колумбійським університетом, п'ять Батьків-засновників США, чотири президента США (включаючи чинного, Барака Обаму). Цільовий капітал вузу в минулому році склав 9,6 мільярда доларів.

14. Університетський коледж Лондона, Великобританія — 87.1

лонд11

Академічні показники: 78.1

Результати наукової діяльності: 91.0

Загальний бал: 87.1

Заснований в 1826 році, Університетський коледж Лондона став першим англійським університетом, що визнав рівноправність жінок і чоловіків у 1878 році. Вуз має одну з найбільших аспірантських програм в країні.

13. Каліфорнійський університет в Берклі, США — 87.2

беркли

Академічні показники: 80.4

Результати наукової діяльності: 91.1

Загальний бал: 87.2

Втративши п'ять позицій з минулого року, Берклі все ще залишається надзвичайно престижним навчальним закладом. До того ж його розташування у Сан-Франциско робить вуз справжньою принадою, куди стікаються студенти, які бажають навчатися в жвавому місті.

12. Єльський Університет, США — 87.4

ельський

Академічні показники: 86.5

Результати наукової діяльності: 87.8

Загальний бал: 87.4

Єльський університет, який входить до трійки найстаріших вищих навчальних закладів в США, бере свій початок від Оксфорда і Кембриджа. Тут вчилися п'ять американських президентів: Вільям Говард Тафт, Джеральд Форд, Джордж Буш-старший, Білл Клінтон і Джордж Буш-молодший. Можливо, їх буде шість, якщо Хілларі Клінтон переможе в цьому році на виборах.

11. Університет Джонса Хопкінса, США — 87.6

хопкынс

Академічні показники: 77.6

Результати наукової діяльності: 90.4

Загальний бал: 87.6

Джонс Гопкінс був аболіціоністом, філантропом і підприємцем, також він був першим заступником школи, яка була заснована в 1876 році. Заснований в Балтіморі Університет Джона Хопкінса популярний серед студентів. Цей вуз закінчив Вудро Вільсон, 28-й президент США

10. Університет Чикаго, США — 87.9

чикаго

Академічні показники: 85.7

Результати наукової діяльності: 88.9

Загальний бал: 87.9

Провідний науковий центр, Чиказький Університет має престижний список відомих випускників, в який входять Сол Беллоу і Сьюзен Зонтаг. Тут також пройшли студентські роки Генрі Уолтона Джонса-молодшого, відомого шанувальникам кіно як Індіана Джонс.

9. Швейцарський Федеральний Технологічний інститут в Цюріху, Швейцарія — 88.3

технол

Академічні показники: 77.0

Результати наукової діяльності: 95.0

Загальний бал: 88.3

Швейцарський Федеральний Технологічний інститут відомий своїми новаторськими дослідженнями, а також педагогічним майстерністю в області природничих наук і технології. Двадцять один Нобелівський лауреат навчався або викладав в університеті. Щорічно від сюди надходять близько 80 патентних заявок.

8. Імперський коледж Лондона, Великобританія — 89.1

имперский

Академічні показники: 83.3

Результати наукової діяльності: 88.5

Загальний бал: 89.1

Це місце коледж тримає з минулого року. Імперський коледж Лондона відомий своїми заняттями наукою. Розташування в самому центрі Лондона робить його популярним для іноземних студентів — 51% студентів з-за кордону. Девіз університету «Наукові знання — вінець і захист імперії».

7. Прінстонський Університет, США — 90.1

принстонский

Академічні показники: 85.1

Результати наукової діяльності: 91.9

Загальний бал: 90.1

Прінстон пропонує житло для студентів на протязі чотирьох років навчання, як результат, 98% з них проживають на території кампуса. Красиві околиці дуже привабливі для туристів: 800,00 людей відвідують кампус щороку, приносячи дохід у розмірі 2 мільярдів доларів.

6. Гарвард, США — 91.6

гарвард

Академічні показники: 83.6

Результати наукової діяльності: 99.0

Загальний бал: 91.6

Опустившись на чотири сходинки вниз порівняно з минулим роком, Гарвард досі є одним з найпрестижніших навчальних закладів у світі. Це найстаріший університет в США. На даний момент дві третини студентів Гарварду отримують фінансову допомогу.

5. Массачусетський Технологічний інститут, США — 92.0

масачу

Академічні показники: 89.4

Результати наукової діяльності: 88.6

Загальний бал: 92.0

Вісімдесят п'ять Нобелівських лауреатів навчалися в массачусетському технологічному інституті, який був заснований в 1861 році. Університет заохочує інновацій і підприємництва, і його випускники задіяні в понад 30 000 активних компаній.

4. Кембриджський університет, Великобританія — 92.8

кембр

Академічні показники: 88.2

Результати наукової діяльності: 96.7

Загальний бал: 92.8

Університет тримає місце з минулого року. Кембридж не такий вже давній, як Оксфордський Університет, але зі своєю 800-річною історією він як і раніше є одним з найстаріших університетів світу. Він має більш ніж 100 бібліотек з більш ніж 15 мільйонами книг.

3. Стенфордський Університет, США — 93.9

стенфорд


Академічні показники: 92.5

Результати наукової діяльності: 98.9

Загальний бал: 93.9

Тут знаходиться один з найбільших університетських містечок в США. Стенфорд вигідно розташований поруч з Кремнієвою долиною в Сан-Франциско. Президент Герберт Гувер був частиною першого класу Стенфордського університету в 1895 році. Перша жінка Америки, яка полетіла в космос, Саллі Райд закінчила Стенфордський університет у 1973 році.

2. Оксфордський університет, Великобританія — 94.2

оксфорд

Академічні показники: 86.5

Результати наукової діяльності: 98.9

Загальний бал: 94.2

Порівняно з минулим роком Оксфорд перемістився на одну позицію вгору. Навчальний заклад претендує на те, щоб стати найкращим університетом за межами США. Оксфордський університет також може похвалитися, що серед його випускників 30 світових лідерів, в тому числі 26 британських прем'єр-міністрів.

1. Каліфорнійський Технологічний інститут, США — 95.2

калиф

Академічні показники: 95.6

Результати наукової діяльності: 97.6

Загальний бал: 95.2

Кращим серед світових університетів другий рік поспіль стає відносно невеликий Каліфорнійський Технологічний інститут. Він славиться високим рівнем професійного навчання і грандіозними науковими досягненнями. 85% студентів Каліфорнійського технологічного інституту живуть на території кампуса. Самий знаменитий факультет Каліфорнійського університету – факультет фізики. За останні кілька років дуже зріс також рейтинг біологічного факультету. 62% студентів Каліфорнійського університету отримують фінансову допомогу (стипендії, гранти, позики). Всі складові Каліфорнійського університету заслуговують на найвищий бал.

Голос міста
Як Ви ставитися до забруднення річки Случ від якого масово гине риба та раки?
Влада вживає всіх необхідних заходів і ситуація швидко вирішиться
3.9 %
Я обурений бездіяльністю влади і готовий активно захищати право на чисте довкілля
83 %
Мене ситуація турбує, але я не готовий до активних дій
10.6 %
Мені взагалі байдуже, я п'ю "Боржомі" і купаюся Егейському морі
2.5 %
проголосувало 359 людей
hyser
Новоград навчання батьки школа університет студенти рейтинг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
81 перегляд у вересні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Суспільство
На території Олександрівського полігону на Новоград-Волинщині військовослужбовці 30-ї бригади другий день проводять тренування та готуються до відправлення на схід України. Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо. «Кожна зброя по-різному стріляє. Одна б’є лівіше, інша — правіше. Зараз ми просто перевіряємо, куди той або інший танк стріляє. Підводимо коректури, щоб він стріляв точно в ціль. Перевірка боєм танкових гармат проводиться на дальності...
Суспільство
В Україні стартує новий сезон фестивалів чемпіонів "Відкриті уроки футболу", які цієї осені відбудуться в 19-ти громадах.Про це інформує прес-служба ФФУ.В повідомленні зазначається, що спочатку були підготовленні волонтери дитячих футбольних фестивалів. Минулого місяця федерація здійснила підготовку регіональних лідерів проекту, які у свою чергу, навчали волонтерів у своїх громадах.У період часу з 28 вересня по 2 жовтня 2018 року, відповідно до встановлено...
Кримінал
Молодого раніше судимого чоловіка разом із викраденими з чужої оселі ювелірними виробами затримали працівники поліції. Нещодавно до Новоград-Волинського ВП з заявою звернулась місцева жителька. Жінка повідомила, що з її оселі викрали ювелірні вироби. В її відсутність за місцем проживання, невідома особа проникла до житла та викрала золоті вироби на суму близько 50 000 гривень. Правоохоронцям жінка повідомила, що підозрює незнайомця, який нібито шукав для о...
Влада
23.08.2018 року до Ємільчинського районного суду надійшли для розгляду адміністративні матеріали про вчинення депутатом Новоград-Волинської міської ради адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП. Підсудність за Ємільчинським районним судом визначено ухвалою апеляційного суду Житомирської області від 17.08.2018 року, бо вказаний депутат є присяжним Новоград-Волинського міськрайонного суду і це могло викликати сумнів в неупередженост...
Суспільство
Новоград-Волинська місцева прокуратура виявила факт недотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів депутатом однієї із сільських рад Ємільчинського району.Під час проведення перевірки виявлено, що депутатом не було здійснено повідомлення сесії сільської ради про конфлікт інтересів, що виник у зв’язку з розглядом 07.02.2018 на сесії питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних діляно...
Кримінал
На стаціонарному посту «Звягель» та поблизу Коростеня патрульні виявили водіїв вантажівок, котрі керували транспортними засобами з ознаками сп’яніння 18 вересня, під час несення служби на стаціонарному посту «Звягель» та в ході патрулювання автодороги «Київ - Ковель» за порушення правил дорожнього руху патрульні поліцейські зупинили вантажні автомобілі Renault. Під час спілкування з водіями, правоохоронці виявили в останніх ознаки алкогольного сп’яніння. В...
Кримінал
18 вересня 2018 року у соціальній мережі Фейсбук користувач Марина Лукіна повідомила про факт жорстокого поводження з тваринами. "Сьогодні вранці у дворі мого будинку (морське, приватний сектор, нові будинки, вул. Корольова) прямо біля моїх сходинок розстріляли з дробовика улюблену нами собаку, яка жила давно біля нашого будинку і часто лежала біля цих сходинок. Воріт і хвіртки у дворі немає. Ми годували її всю її життя. Розстріляли з дробовика і добивали...
Культура
19 вересня православні християни святкують свято Архангела Михаїла, в народі - Михайлове чудо. Існує давня легенда про походження цього свята. Християнин по імені Архип побудував храм біля джерела, який допоміг його дочці зцілитися. До священного місця потягнулися люди - хворі тут знаходили здоров'я, а невіруючі - віру в Бога. Але язичники були незадоволені таким розкладом, і захотіли знищити храм, з'єднавши дві гірські річки і направивши на церкву бурхлив...
Суспільство
Мешканці села Майстрова Воля Новоград-Волинського району, із нетерпінням чекають на початок ремонтних робіт на дорозі Новоград-Волинський – Ярунь – Баранівка (з під’їздом до села Пилиповичі), яка веде до їх села. Про це повідомляє ЖОДА.  «Ми з нетерпінням чекаємо, коли розпочнуть робити дорогу. По цій дорозі студенти добираються до Новограда, а школярі до школи. Ми вже і за свої кошти підсипали ямки, щоб автобус ходив. Аде дай Бог, щоб вже зробили так, як...