• Головна
  • Куди піти вчитися? 24 кращих університетів світу
10:10, 11 травня 2016 р.

Куди піти вчитися? 24 кращих університетів світу

Зараз для випускників шкіл та їх батьків настала гаряча пора — настав час визначитися з вузом. Після закінчення школи відкриваються дороги, які ведуть в основному у вищі навчальні заклади. Куди ж піти вчитися далі?

Ми підготували для вас топ-24 кращих університетів світу.

Англомовні університети продовжують тримати лідерські позиції в світі. Рейтинг складений на основі рівня викладання, результатів наукової діяльності та відгуків студентів.

24. Единбурзький університет, Великобританія — 80.3

велик

велик

Академічні показники: 68.6

Результати наукової діяльності: 77.2

Загальний бал: 80.3

Единбурзький університет, заснований в 1583 році, входить у шістку найстаріших вищих навчальних закладів Великобританії. Тут навчалися такі відомі випускники, як Чарльз Дарвін, Олександр Грем Белл, Артур Конан Дойл.

23. Лондонська школа економіки, Великобританія — 81.3

лонд

лонд

Академічні показники: 69.8

Результати наукової діяльності: 80.6

Загальний бал: 81.3

Піднявшись на 11 позицій порівняно з минулим роком, Лондонська школа економіки стала одним з провідних університетів Європи для вивчення бізнесу, фінансів та економіки. Серед випускників школи 28 колишніх і нині діючих глав держав. Не менше 13 випускників LSE стали нобелівськими лауреатами, 5 з них — у сфері економіки (Джон Хікс, Артур Льюїс, Джон Мзс, Альфред фон Хайєк і Рональд Коуз).

22. Університет Карнегі-Меллон, США — 82.3

кер

кер

Академічні показники: 67.4

Результати наукової діяльності: 88.8

Загальний бал: 82.3

«Моє серце знаходиться в роботі», — це девіз КМУ. Університет відомий безліччю винаходів та раціоналізаторських пропозицій в області безпілотних автомобілів, науки про інтелект, даних і т. д. У 1982 році професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман (Scott E. Fahlman) вперше запропонував використовувати «посмішку» в електронній пошті.

21. Університет штату Мічиган, США — 82.4

мычиг

мычиг

Академічні показники: 76.8

Результати наукової діяльності: 85.2

Загальний бал: 82.4

Мічиганський університет – це один з найбільших дослідницьких центрів у США. Відомими випускниками університету були Президент Джеральд Форд і співзасновник Google Леррі Пейдж. Таємниче великий об'єкт кубічної форми знаходиться на території кампуса.

20. Університет Дьюка, США — 82.7

дюк

дюк

Академічні показники: 76.0

Результати наукової діяльності: 78.0

Загальний бал: 82.7

Один з найбагатших університетів в країні відомий своєї спортивної доблестю і великим кількістю академіків, а його баскетбольна команда є однією з кращих студентських команд в США. Університет Дьюка закінчив Президент Річард Ніксон.

19. Університет Торонто, Канада — 83.9

кан

кан

Академічні показники: 75.9

Результати наукової діяльності: 89.3

Загальний бал: 83.9

Університет відомий своїми дослідженнями та інноваціями. Університет Торонто має наукові статті, які є одними з найбільш цитованих у світі. Там також є широкий спектр позаурочної діяльності, більш ніж 800 студентських клубів, ймовірно, цей факт пояснює, чому такий великий відсоток випускників розробляє стартап-компанії.

18. Корнелльський Університет, США — 84.0

кор

кор

Академічні показники: 77.9

Результати наукової діяльності: 86.1

Загальний бал: 84.0

Корнелльський університет — один з найбільших і найвідоміших університетів США, входить в елітну Лігу плюща плюща з місією «пошуку, збереження і поширення знань». Університет є приватним, але також спонсорується і штатом Нью-Йорк. Корнелл пишається славний студентським містечком біля озера Фінгер. Тут також відбуваються щоденні виступи, традиції яких сходять з 1868 року.

17. Університет штату Пенсільванія, США — 85.2

пельс

пельс

Академічні показники: 82.0

Результати наукової діяльності: 86.9

Загальний бал: 85.2

Пенсільванський університет претендує на звання найстарішого серед університетів країни. Девіз університету «Право без моралі марно». Він також має найстаріший національний студентський союз. З цим вузом пов'язані імена багатьох історичних діячів і політиків США, серед них і президент США У. Гаррісон.

16. Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі, США — 85.8

калыф

калыф

Академічні показники: 80.8

Результати наукової діяльності: 88.6

Загальний бал: 85.8

Каліфорнійський університет отримав популярність завдяки високому рівню своїх академічних програм, а також солідним внеском у культуру, спорт і здоров'я країни. Варто також згадати про успішну науково-дослідної діяльності університету, спрямованої на поліпшення якості життя та охорону навколишнього середовища. Тут особливо добре розвинена програма обміну студентами, більш ніж 2400 студентів виїжджають за кордон щороку.

15. Колумбійський Університет, США — 86.1

колумб

колумб

Академічні показники: 85.9

Результати наукової діяльності: 82.2

Загальний бал: 86.1

Колумбійський університет — це один з провідних дослідницьких університетів. Серед випускників та осіб, пов'язаних з Колумбійським університетом, п'ять Батьків-засновників США, чотири президента США (включаючи чинного, Барака Обаму). Цільовий капітал вузу в минулому році склав 9,6 мільярда доларів.

14. Університетський коледж Лондона, Великобританія — 87.1

лонд11

лонд11

Академічні показники: 78.1

Результати наукової діяльності: 91.0

Загальний бал: 87.1

Заснований в 1826 році, Університетський коледж Лондона став першим англійським університетом, що визнав рівноправність жінок і чоловіків у 1878 році. Вуз має одну з найбільших аспірантських програм в країні.

13. Каліфорнійський університет в Берклі, США — 87.2

беркли

беркли

Академічні показники: 80.4

Результати наукової діяльності: 91.1

Загальний бал: 87.2

Втративши п'ять позицій з минулого року, Берклі все ще залишається надзвичайно престижним навчальним закладом. До того ж його розташування у Сан-Франциско робить вуз справжньою принадою, куди стікаються студенти, які бажають навчатися в жвавому місті.

12. Єльський Університет, США — 87.4

ельський

ельський

Академічні показники: 86.5

Результати наукової діяльності: 87.8

Загальний бал: 87.4

Єльський університет, який входить до трійки найстаріших вищих навчальних закладів в США, бере свій початок від Оксфорда і Кембриджа. Тут вчилися п'ять американських президентів: Вільям Говард Тафт, Джеральд Форд, Джордж Буш-старший, Білл Клінтон і Джордж Буш-молодший. Можливо, їх буде шість, якщо Хілларі Клінтон переможе в цьому році на виборах.

11. Університет Джонса Хопкінса, США — 87.6

хопкынс

хопкынс

Академічні показники: 77.6

Результати наукової діяльності: 90.4

Загальний бал: 87.6

Джонс Гопкінс був аболіціоністом, філантропом і підприємцем, також він був першим заступником школи, яка була заснована в 1876 році. Заснований в Балтіморі Університет Джона Хопкінса популярний серед студентів. Цей вуз закінчив Вудро Вільсон, 28-й президент США

10. Університет Чикаго, США — 87.9

чикаго

чикаго

Академічні показники: 85.7

Результати наукової діяльності: 88.9

Загальний бал: 87.9

Провідний науковий центр, Чиказький Університет має престижний список відомих випускників, в який входять Сол Беллоу і Сьюзен Зонтаг. Тут також пройшли студентські роки Генрі Уолтона Джонса-молодшого, відомого шанувальникам кіно як Індіана Джонс.

9. Швейцарський Федеральний Технологічний інститут в Цюріху, Швейцарія — 88.3

технол

технол

Академічні показники: 77.0

Результати наукової діяльності: 95.0

Загальний бал: 88.3

Швейцарський Федеральний Технологічний інститут відомий своїми новаторськими дослідженнями, а також педагогічним майстерністю в області природничих наук і технології. Двадцять один Нобелівський лауреат навчався або викладав в університеті. Щорічно від сюди надходять близько 80 патентних заявок.

8. Імперський коледж Лондона, Великобританія — 89.1

имперский

имперский

Академічні показники: 83.3

Результати наукової діяльності: 88.5

Загальний бал: 89.1

Це місце коледж тримає з минулого року. Імперський коледж Лондона відомий своїми заняттями наукою. Розташування в самому центрі Лондона робить його популярним для іноземних студентів — 51% студентів з-за кордону. Девіз університету «Наукові знання — вінець і захист імперії».

7. Прінстонський Університет, США — 90.1

принстонский

принстонский

Академічні показники: 85.1

Результати наукової діяльності: 91.9

Загальний бал: 90.1

Прінстон пропонує житло для студентів на протязі чотирьох років навчання, як результат, 98% з них проживають на території кампуса. Красиві околиці дуже привабливі для туристів: 800,00 людей відвідують кампус щороку, приносячи дохід у розмірі 2 мільярдів доларів.

6. Гарвард, США — 91.6

гарвард

гарвард

Академічні показники: 83.6

Результати наукової діяльності: 99.0

Загальний бал: 91.6

Опустившись на чотири сходинки вниз порівняно з минулим роком, Гарвард досі є одним з найпрестижніших навчальних закладів у світі. Це найстаріший університет в США. На даний момент дві третини студентів Гарварду отримують фінансову допомогу.

5. Массачусетський Технологічний інститут, США — 92.0

масачу

масачу

Академічні показники: 89.4

Результати наукової діяльності: 88.6

Загальний бал: 92.0

Вісімдесят п'ять Нобелівських лауреатів навчалися в массачусетському технологічному інституті, який був заснований в 1861 році. Університет заохочує інновацій і підприємництва, і його випускники задіяні в понад 30 000 активних компаній.

4. Кембриджський університет, Великобританія — 92.8

кембр

кембр

Академічні показники: 88.2

Результати наукової діяльності: 96.7

Загальний бал: 92.8

Університет тримає місце з минулого року. Кембридж не такий вже давній, як Оксфордський Університет, але зі своєю 800-річною історією він як і раніше є одним з найстаріших університетів світу. Він має більш ніж 100 бібліотек з більш ніж 15 мільйонами книг.

3. Стенфордський Університет, США — 93.9

стенфорд

стенфорд


Академічні показники: 92.5

Результати наукової діяльності: 98.9

Загальний бал: 93.9

Тут знаходиться один з найбільших університетських містечок в США. Стенфорд вигідно розташований поруч з Кремнієвою долиною в Сан-Франциско. Президент Герберт Гувер був частиною першого класу Стенфордського університету в 1895 році. Перша жінка Америки, яка полетіла в космос, Саллі Райд закінчила Стенфордський університет у 1973 році.

2. Оксфордський університет, Великобританія — 94.2

оксфорд

оксфорд

Академічні показники: 86.5

Результати наукової діяльності: 98.9

Загальний бал: 94.2

Порівняно з минулим роком Оксфорд перемістився на одну позицію вгору. Навчальний заклад претендує на те, щоб стати найкращим університетом за межами США. Оксфордський університет також може похвалитися, що серед його випускників 30 світових лідерів, в тому числі 26 британських прем'єр-міністрів.

1. Каліфорнійський Технологічний інститут, США — 95.2

калиф

калиф

Академічні показники: 95.6

Результати наукової діяльності: 97.6

Загальний бал: 95.2

Кращим серед світових університетів другий рік поспіль стає відносно невеликий Каліфорнійський Технологічний інститут. Він славиться високим рівнем професійного навчання і грандіозними науковими досягненнями. 85% студентів Каліфорнійського технологічного інституту живуть на території кампуса. Самий знаменитий факультет Каліфорнійського університету – факультет фізики. За останні кілька років дуже зріс також рейтинг біологічного факультету. 62% студентів Каліфорнійського університету отримують фінансову допомогу (стипендії, гранти, позики). Всі складові Каліфорнійського університету заслуговують на найвищий бал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Влада вживає всіх необхідних заходів і ситуація швидко вирішиться
3,9%
Я обурений бездіяльністю влади і готовий активно захищати право на чисте довкілля
83,0%
Мене ситуація турбує, але я не готовий до активних дій
10,6%
Мені взагалі байдуже, я п'ю "Боржомі" і купаюся Егейському морі
2,5%
#Новоград #навчання #батьки #школа #університет #студенти #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...