В Новоград-Волинському ДНЗ № 16 проведена музична розвага на тему «Дружба»

ДНЗ№16 «Веселка» компенсуючого типу, центр реабілітації активно працює над усіма лініями розвитку дитини, але особливого значення приділяємо заходам з патріотичного та морально-етичного спрямування.

Так, 12 травня 2016 року вихователями середньої групи «Ягідка» Рейтаровською А.Б., Оніщук І.А. , музичним керівником Кучер Л.В. та батьками вихованців групи «Ягідка» була проведена музична розвага на тему «Дружба».

Діти були, як учасниками, так і глядачами. Найнесподіванішим сюрпризом для них стала участь батьків у виставі про Півника та його друзів . Головними героями були:
Ведуча- Бондар Юлія Володимирівна, Сонечко -Супрунчук Анастасія В'ячеславівна, Котик та Песик- дружна родина Бондарів – Андрій Олександрович та Валентина Юріївна, Мишка- Ковальчук Анна Георгіївна, Кізонька -Луценко Ганна Юріївна, Півник- Ігнатюк Ірина Василівна, Лисичка -Муравицька Людмила Василівна.

Всі дивилися виставу, затамувавши подих, бо ж не кожного дня побачиш своїх батьків героями казки. Задоволені діти подякували і подарували батькам квіти, а тоді всі разом затанцювали таночок дружби.

Яскраві образи, гарні костюми та чудова акторська гра зачарували не лише дітей, а й і усіх присутніх у залі.

с2 с9 с3 с4 с5 с6 с7 с8
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі