![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
19:04, 14 травня 2016 р.
Вітаємо земляків: 30 бригада виборола кубок імені Героїв АТО
Сьогодні, 14 травня на стадіоні "Авангард" у місті Новограді-Волинському відбулася серія футбольних матчів за участю команд військових підрозділів Житомирської області.
Участь турнірі на здобуття кубку імені Героїв АТО брали 26-та окрема артилерійська бригада (м. Бердичів), 95 Окрема Аеромобільна бригада (м. Житомир), волонтерська команда "Поліський партизан", і наша рідна 30-та окрема гвардійська механізована Новоград-Волинська Рівненська бригада.
В результаті, четверте місце посіла 95 Окрема Аеромобільна бригада (м. Житомир), третє призове та почесні медалі отримала волонтерська команда "Поліський партизан", і відповідно друге місце та срібні медалі виборола 26-та окрема артилерійська бригада (м. Бердичів).
У запеклій фінальній грі між командами 30 та 26 бригадами, наші хлопці з 30-ки вибороли перемогу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
19:31, 24 липня
11
live comments feed...