Позачергова звітно-виборча конференція Житомирської обласної федерації футболу відбудеться 28 вересня

Розширений виконком Житомирський обласної федерації футболу, який зібрався минулого тижня, призначив нову дату позачергової звітно-виборчої конференції. Вона має відбутися 28 вересня.

Дещо раніше виконком ЖОФФ вже призначав конференцію на 13 вересня. Але після цього вищий апеляційний суд своїм рішенням визнав минулорічну конференцію 2015 року і всі її рішення, в тому числі про обрання нового виконкому, недійсними.

Відтак, на вимогу 2/3 колективних членів ЖОФФ 29 липня зібрався виконком ЖОФФ у тому складі, який існував до конференції 2015 року. Основним питанням порядку денного, як і раніше, стояло питання про призначення позачергової звітно-виборчої конференції ЖОФФ. Цього разу присутнім знадобилося більше двох з половиною годин, щоб нарешті прийняти необхідне рішення. Але рішення в кінці кінців таки було прийнято - позачергова звітно-виборча конференція має відбутися 28 вересня.

Планується, що на ній будуть прийняті більше 17 колективних членів, які одразу зможуть взяти участь у виборах нового голови ЖОФФ. Нинішній головний футболіст області Олександр Коцюбко вчергове заявив, що не буде брати в них участі.

Нагадаємо, що про свою готовніть взяти відповідальність за розвиток футболу в області вже заявив президент МФК Житомир Руслан Павлюк.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі