• Головна
  • 10 дорогих помилок при утепленні фасаду приватного будинку
15:37, 8 серпня 2016 р.

10 дорогих помилок при утепленні фасаду приватного будинку

На всі питання, що стосуються грамотного, якісного і довговічного утеплення фасаду приватного будинку ми сьогодні відповімо. Вивчіть 10 типових помилок, які люди допускають при виконанні даного процесу, і прийміть весь досвід, отриманий професіоналами і задоволеними клієнтами для себе.

1. Кількість утеплювача.
В різних випадках, кількість утеплювача, необхідного для виконання його функцій теж різниться. Приміром, одному фасаду може бути достатньо 5 см (газобетонна стіна з товщиною 30 см), а на іншій знадобиться понад 10 см (стіна в півцеглини). В основному все залежить від матеріалу і товщини стін. У переважній більшості випадків, в нашій країні з урахуванням усіх факторів, найбільш прийнятна товщина припадає на 10 см.

2. Внутрішнє утеплення.
Багато хто думає, щоб було тепло всередині, утеплювати треба всередині. При всьому цьому скорочення внутрішнього простору із-за цього – фактор вторинний. Якщо утеплення будинку виробляти не зовні, то на стінах з зовнішньої сторони із-за значного замерзання буде утворюватися конденсат, який, безсумнівно, буде заглиблюватися всередину будинку. Виходячи з цього, прикладіть всі зусилля, щоб скористатися саме зовнішнім утепленням.

3. Неправильне кріплення.
Відсутність дюбелів, неякісний і дешевий клей, армовані сітки на сухий пінопласт і т. д. – це те, що змусить вас заплатити набагато більше, в той час як ви думаєте, що економите. Кожен утеплювач має строго певні компоненти для монтажу, використовуйте саме їх.

4. Підвал "не при справах".
Багато хто помилково думають, що утеплення будинку і підвал зовсім не пов'язані один з одним речі, а даремно. Велика частка теплових втрат припадає, в тому числі і на підвал, тому обов'язково утеплювати і його.

5. Халатне укладання.
Плити утеплювача повинні бути укладені максимально міцно, рівно і щільно. У вас не повинно бути жодного зазору, який в свою чергу може порушити всю вентиляцію в цілому. Проявіть ювелірну акуратність і старанність на даному етапі, щоб в майбутньому уникнути поганих наслідків.

6. Неякісна підготовча основа.
Грунтовка – найважливіший етап, що передує процесу укладання утеплювача. Створити ідеально рівну поверхню, без будь-якого сміття та інших дефектів.

7. Утеплення без досвіду.
Не варто економити на наймання професіоналів, якщо ви в цій справі в кращому випадку новачок. Сучасні технології та матеріали вимагають професійного досвіду, як не крути, а перший досвід можна отримати, спостерігаючи за роботою професіоналів.

8. Вибір професіоналів.
Проходьте повз, якщо побачите рекламу типу "швидко і недорого". Віддайте перевагу тим компаніям, які чесно вам скажуть, що процес трудомісткий і непростий, певною мірою витратний. Такі люди вже точно виконають роботу на совість.

9. Залишення робочих на "своїй хвилі".
Яких би хороших спеців ви не знайшли і як би сильно не були в них упевнені, завжди слід контролювати весь робочий процес від початку до кінця. Попросіть головного спеціаліста розповісти вам весь план робіт від першого кроку до останнього і не бійтеся здатися не розуміються, справжній професіонал завжди пояснить будь-яку свою дію і відповість на питання яке вас цікавить. Не забудьте приділити особливу увагу при складанні кошторису і запропонуйте найнятим людей власноруч купити всі необхідні матеріали, щоб уникнути грошових накладок не на вашу користь.

10. Договір – справа важлива.
Не варто думати, що всі договори однакові і все це нісенітниця. Погані компанії насамперед намагаються внести в договір максимально вигідні умови. Доброзичливі компанії, яким важлива репутація і клієнтські позитивні відгуки, піднесуть вам такий договір, який спрямований на максимальне до себе розташування з боку безпосереднього замовника і клієнта. Завжди читайте договір!

Наостанок кілька порад:
– утеплювальний матеріал повинен покривати не менше 60% зовнішньої поверхні;
– армуюча сітка обов'язково обклеюється, а не шпаклюється;
– сприятлива погода передбачає відсутність вітру і плюсову температуру від 5 до 25 градусів;
– намагайтеся, щоб клей не потрапляв в стикові місця, так як це прямим чином вплине на утворення містків холоду в майбутньому;
– не відкладайте цю справу, намагайтеся планувати утеплення фасаду приватного будинку на початок літа, так як у робітників в цей період багато вільного часу, що дозволить їм якісно і без поспіху виконувати свою роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чого не вистачає Новограду-Волинському?
проголосував 471 відвідувач
Чистої води
16,3%
Нормальних доріг
15,5%
Велодоріжок
3,6%
Безкоштовного Wi-Fi
2,8%
Паркових зон
2,1%
Правопорядку
27,0%
Сучасного громадського транспорту
5,7%
Робочих місць
27,0%
#Утеплення #фасад #приватнийбудинок #професіонал #клієнт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...