15:48, 27 березня 2017 р.
В Україні хочуть ввести два нових види одноразової грошової допомоги
Згідно з офіційною статистикою, за час збройного конфлікту на Сході України із заручників звільнили 3080 осіб. Однак національне законодавство не містить норм для забезпечення необхідного захисту та підтримки зазначеної категорії осіб.
Необхідно законодавчо закріпити механізм інформування військового керівництва, а також родичів особи, про захоплення в заручники, ввести облік таких осіб і процедуру надання підтверджуючого документа про факт утримання в заручниках.
Тому, у ВРУ зареєстрували проект Закону №6231 від 23.03.2017 «Про внесення змін до деяких Законів України щодо захисту прав осіб, які були захоплені в заручники».
Мета документа – посилення соціально-правового захисту членів сімей заручників і військовослужбовців, які були звільнені з незаконного утримування в заручниках терористичних формувань.
Так, пропонується доповнити частину першу статті 5 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» положеннями щодо здійснення обліку заручників і видачі підтверджуючих документів про стягнення особи в заручниках. Дані обов'язки хочуть покласти на Об'єднаний центр координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників і встановлення місцезнаходження безвісти зниклих у районі проведення антитерористичної операції при Службі безпеки України.
Також віднести до однієї черги дружину і законних представників неповнолітніх дітей (дітей з інвалідністю з дитинства - незалежно від їх віку) військовослужбовця. Адже на сьогоднішній день чинна редакція фактично позбавляє права на отримання виплат неповнолітнім дітям, якщо такий військовослужбовець не перебуває у шлюбі з матір'ю (батьком).
Крім того, передбачається введення двох видів одноразової грошової допомоги:
одноразова грошова допомога членам сім'ї військовослужбовця, який був захоплений в заручники, інтернований в нейтральних державах, визнаний безвісно відсутнім або оголошений померлим - встановлюється в розмірі місячного грошового забезпечення військовослужбовця і виплачується рідним після захоплення військовослужбовця в заручники;
одноразова допомога військовослужбовцю у разі звільнення його з полону, утримування в заручниках, а також у разі появи військовослужбовця, який був визнаний безвісно відсутнім або оголошений померлим.
Розмір одноразової грошової допомоги при звільненні залежить від кількості днів утримання в заручниках.
Реалізація акта не потребує витрат з резервного фонду державного бюджету у розмірі від 880 000 гривень до 14 080 000 гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Львівське сміття вже скидають у Новоград-Волинському районі, хто винен?
проголосувало 100 відвідувачів
Міський голова Львова Андрій Садовий. Не передбачив проблеми зі сміттєзвалищами, а наразі не контролює роботу підрядників, які самовільно розкидають сміття у непередбачених для цього місцях.
27,0%
Президент України Петро Порошенко. Він штучно створює перепони із вирішенням "сміттєвого" питання Львова. Його люди розвозять вантажівки зі сміттям, підсовують "львівські документи".
23,0%
В усьому винен депутат ВРУ Борислав Розенблат, сам викинув сміття на землях свого підприємства, для дискредитації лідера «Партії "Об'єднання Самопо́міч"» А. Садового
1,0%
Представники правоохоронних органів, які належним чином не контролюють переміщення вантажівок з львівським сміттям та не притягують винних до відповідальності.
13,0%
Винна в усьому місцева влада Новоград-Волищини, у них "договірняк" з "мером" Львова Андрієм Садовим
29,0%
Винні в усьому самі, бо допускаємо засмічувати землі "чужим" сміттям
7,0%
Останні новини
Оголошення
22:07, 26 вересня
10:11, 1 жовтня
17:54, 3 жовтня
11
live comments feed...