"Інтелектуальний Олімп міста": Золоті медалісти-випускники Новограда-Волинського - 2019 (ФОТО)

Золота медаль

Найбільшою кількістю медалістів серед усіх шкіл міста Новограда-Волинського в 2019 році може похвалитися школа №4. Її випускники взяли всього 5 медалей, 4 з яких золоті та 1 срібна.

Трішки відстають за цим показником, але також не пасуть задніх - школа №7, ліцей № 11, школа №2 та ліцей №1.Всього ж по місту випустилось 16 золотих медалістів та 3 срібних.

Ну що ж, вітаємо справжню "золоту молодь" Новограда-Волинського, не ту, що тусить по клубам за гроші батьків, а справжню інтелектуальну молоду еліту міста. Вони цього гідні, своїми зусиллями та успіхами в навчанні вони довели, що мають право на це почесне звання.

ЗОЛОТО

1. Данюк Діана, Ліцей № 1

«11 років – тільки на відмінно, неодноразова переможниця і призерка олімпіад з математики, української мови, географії та хімії. Що ж… Робота виконана і я нею задоволена.

Упродовж цих років я вчилася жити й формувала світогляд, робила вибір і змінювала рішення, втрачала і здобувала, допомагала іншим і сперечалася, доводячи свою точку зору.

Я хочу подякувати рідним та близьким, які підтримували і розуміли мій вибір, які допомагали і надихали. Я обіцяю, що не підведу тих, хто завжди був поруч, і залишатимуся гордістю для вас».

2. Чумак Анна, Ліцей № 1

«Пролунав останній шкільний дзвінок. Я – випускниця. У рідній школі залишилася часточка моєї душі. Я хочу вступити у престижний університет, а потім займатися улюбленою справою. Мрію багато подорожувати, адже у світі так багато цікавого. Але серцем завжди линутиму до рідної домівки, де мене люблять і чекають».

3. Мухіна Ангеліна, ЗОШ № 2

Запорука успіху Ангеліни – це праця, оптимізм, постійне самовдосконалення. Дівчина захоплюється танцями, які стали невіддільною частиною її життя, дарують їй натхнення та наснагу, відкривають її по-новому. Наполеглива в досягненні мети. Її старанність підтверджується щорічними перемогами в конкурсах та олімпіадах різного рівня. Відповідальна перед собою та іншими. Мріє, щоб її родина була по-справжньому щасливою. Докладає максимум зусиль, щоб батьки пишалися нею. Саме тому хоче стати успішною людиною.

4. Костяк Марина, ЗОШ № 2

Марина – «золота медалістка» і пишається цим. Неодноразова переможниця Всеукраїнських, обласних конкурсів та олімпіад. Обожнює відкривати щось нове для себе. Любить читати та подорожувати містами України. Мріє вступити до омріяного закладу вищої освіти, стати успішною людиною, тому наполеглива й відповідальна в будь-якому починанні.

5. Новицька Марина, ЗОШ № 2

Мрійлива, чутлива, ніжна натура. Захоплюється вивченням мов, історією свого народу. Мріє подорожувати різними країнами, вивчати їхню культуру. Самодостатня та цілеспрямована. З дитинства цікавиться дизайном одягу, стежить за новинками моди, працює над створенням власної колекції. Хоче реалізувати давню мрію мами – відвідати Париж.

6. Калетинець Богдан, Ліцей № 4

«Моя мета – бути освіченою людиною, мати престижну й корисну роботу. У майбутньому бачу себе адвокатом. Знаю: буде нелегко. Вважаю себе цілеспрямованим, амбіційним і наполегливим, що й допоможе працювати на авторитет у рамках закону. Окрім того, мрію стати видатним письменником. Душа творить поезію, яку хочу дарувати людям. Дякую батькам, учителям за знання, підтримку й настанови».

7. Кашпуренко Тетяна, Ліцей № 4

«Нині перед випускниками постає важливий життєвий вибір – вибір професії. Насамперед потрібно прислухатися до себе, оцінити власні можливості. У майбутньому хочу працювати у сфері економіки та фінансів. Таку діяльність вважаю не тільки популярною, а й потрібною. Люди такої професії мають аналітичний склад розуму, стратегічне мислення, уміють ризикувати. Переконана: таким є моє покликання. Нехай задумане здійсниться!».

8. Мельник Анастасія, Ліцей № 4

«Медаль – не просто шмат золота чи срібла. Це години навчання, зусиль та терпіння. Ціле десятиліття я відчайдушно прямувала до своєї мети й впевнилася: саме наполегливість допоможе в здійсненні задумів. Прагну прославити рідну державу у віках. Завжди дбатиму про її щасливе майбутнє. Випускники, творімо історію разом!».

9. Щурук Катерина, Ліцей № 4

«Моя життєва позиція – постійний розвиток і підкорення нових вершин. Майбутню професію хочу пов’язати з вивченням іноземних мов, щоб світ став більш відкритим для мене. Докладу максимум зусиль, щоб вступити до обраного закладу та реалізувати плани. Слова подяки адресую батькам, вчителям та друзям, які завжди вірили в мене, підтримували та допомагали на шляху до здійснення мрій».

10. Макарчук Ірина, ЗОШ № 6

Складно Ірині прощатися із рідною школою, учителями, які дали знання, наповнили душу теплом та любов’ю: «Пролетіли шкільні роки. Рідна школо! Дякую за чарівний світ дитинства, юності! Тільки завдяки мудрим наставникам вірю в успіх! Ми дістаємо від життя те, у що віримо, до чого прагнемо. Маю глибокі міцні знання, тому архітектура – моє покликання – принесе і мені, і людям щасливе майбутнє».

11. Кайдалова Дар’я, ЗОШ № 7

Лідер класу, амбіційна, наполеглива дівчина, яка сміливо іде до своєї мети. Природа щедро наділила її акторським талантом, завдяки якому дівчина зіграла багато ролей на шкільній і міській сценах. Даша гарно декламує вірші і є багаторазовим переможцем конкурсів поетичного слова різних рівнів. Саме це визначило вибір професії: дівчина хоче стати філологом, сіяти добре, розумне, вічне...

12. Лавренюк В’ячеслав, ЗОШ № 7

У цього хлопця є дитяча мріястати знаменитим футболістом і для цього він не шкодує ні часу, ні сил. Але це захоплення не заважає йому гарно вчитися, багато читати, розширювати свій кругозір. В’ячеслав завжди позитивний, життєрадісний, порядний. Він збирається вступати до Київського Національного університету ім. Т.Г. Шевченка на факультет міжнародних відносин. Собі та іншим випускникам хлопець бажає знайти свій шлях у житті, але ніколи не втрачати зв’язок з рідними та друзями.

13. Мінгалєєва Богдана, ЗОШ № 7

Талановита людина – талановита у всьому. Ці слова можна віднести до прекрасної дівчини, елегантної, вишуканої, з гарним почуттям гумору. Усі ці якості притаманні нашій красуні Богдані Мінгалєєвій, бо саме вона є ідейним натхненником усіх кращих справ у класі й школі. Дівчина була постійною ведучою шкільних свят, гарно танцює, зачаровуючи своєю граційністю глядачів. Мріє стати лікарем, щоб боротися із різними хворобами та дарувати людям радість життя.

14. Шмідт Валерій, ЗОШ № 7

Порядність і високий інтелектуальний розвиток – пріоритет сім’ї Шмідтів. Тому обидва сини закінчили школу із золотою медаллю. Валерій вирізняється високим рівнем інтелекту, творчим, логічним мисленням. Він амбітний і цілеспрямований, Саме ці якості дали можливість стати багаторазовим переможцем міських і обласних олімпіад з різних предметів. Водночас юнак є великим мрійником і імпровізатором, хоче подорожувати світом і побачити все своїми очима. Планує стати розробником програмного забезпечення і реалізуватися у житті.

15. Береговий Роман, Ліцей № 11

Береговий Роман – справжня гордість не лише для батьків, а й для школи, міста, області.

Роман не тільки навчається на відмінно, але був переможцем шкільної, міської та обласної олімпіад – з англійської мови, економіки та фізики. Хлопець не зупиняється на досягнутому. У 2017-2018 н.р. він став фіналістом конкурсу «FLEX» Американських Рад та рік навчався у США і жив у американській родині.

Роман – успішний і в спорті. У цьому році він став бронзовим призером чемпіонату України з карате у версії WKF.

16. Кузьменко Катерина, Ліцей № 11

Вродлива, ніжна і доброзичлива юнка з чарівною усмішкою. Катерина – переможець обласної олімпіади з історії, призер МАН з історії, фіналіст проекту «Відкривай Україну», учасниця молодіжної конференції, що проходила у Львові. А ще Катя є активним учасником позашкільного життя: танцюристка шкільного ансамблю «Пролісок» та міського ансамблю «Полісся».

Для Катерини знання завжди були пріоритетом у житті, вона наполегливо і терпляче долає перешкоди й іде до своєї мети.

СРІБЛО

17. Шуляк Анастасія, Ліцей № 1

У дитинстві Настя мало гралася іграшками, як більшість дітей, зате із задоволенням читала енциклопедії. Потім намагалася вчитися якнайкраще. Звичайно, не завжди це виходило. Але впевнено йшла до своєї мети. Захоплюється танцями і спортом. У майбутньому прагне пов’язати свою долю з телебаченням.

18. Корабліна Анастасія, Ліцей № 4

Я вдячна всім, хто допомагав і підтримував мене протягом років навчання. Особлива подяка моїй сім’ї, яка мотивувала не здаватися після поразок і рухатися вперед. Шкільні роки назавжди залишаться найяскравішим періодом мого дитинства. Я зустріла прекрасних і щирих людей, які стали для мене справжніми друзями. Сподіваюся, що вступлю до омріяного університету й реалізую власні амбіції. Випускникам бажаю бути сильними та впевнено йти до мети.

19. Вислінська Валерія, Ліцей № 11

Валерія ініціативна, товариська, завжди усміхнена. Дівчина не тільки навчається відмінно, але має час для улюбленого заняття: вона є учасницею шкільного ансамблю «Пролісок» та міського ансамблю «Полісся», які неодноразово брали участь у міських та обласних заходах.

Валерія – вірний та надійний друг. Вона є організатором класу та має високий авторитет серед товаришів. Однокласники та друзі говорять, що Валерія завжди тримає слово та на неї можна покластися.

Згідно з інформацією наданою

інформаційно-методичний центром

міста Новограда-Волинського

15,5%
Весельський Віктор Леонідович (Новоград-Волинський міський голова, самовисування)
36,5%
Мельник Віктор Сергійович (директор ДП Городницький лісгосп, самовисування)
7,4%
Гонгальський Олександр Миколайович (спортсмен-шахист, самовисування)
2,4%
Коваленко Віталій Геннадійович (тимчасово не працює, самовисування)
1,1%
Дяченко Андрій Васильович (директор ОЛДІ, член ПП "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК")
12,1%
Навроцький Олександр Михайлович (ФОП, ПП "РАЗОМ СИЛА")
6,3%
Литвин Володимир Михайлович (нардеп України, самовисування)
1,3%
Оніщук Олександр Васильoвич (директор ПрАТ "Спорттовари Житомир", ПП ВО "Батьківщина")
5,7%
Романюк Сергій Вікторович (Орепівський сільський голова, ПП "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"
9,1%
Костюк Дмитро Сергійович (журналіст, телеканал "Еспресо") ПП "СЛУГА НАРОДУ")
2,7%
Чорноморець Олександр Павлович (директор ТОВ "Поліська марка") ПП "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ")
Новоград-Волинський випуск медалісти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Достовірність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Спорт
У Новограді-Волинському вже понад 15 років поспіль відбувається церемонія нагородження переможців відкритого рейтингу популярності «Гордість міста». Переможцями стали ті трудові колективи та представники громад, які зробили вагомий внесок у розвитку міста. Їх визначили у номінаціях: промисловість і підприємництво, житлово-комунальне господарство, молодіжна політика та спорт, соціально-культурна сфера та медичне обслуговування, галузь освіти. Переможцем у р...
Влада
Міський голова міста Новограда-Волинського Віктор Весельський склав свої повноваження за станом здоров’я. Про це він заявив під час сесії міської ради. Про прийняте рішення про складання своїх повноважень як міського голови Віктор Весельський озвучив на початку пленарного засідання сесії Новоград-Волинської міської ради.  Віктор Весельський заявив, що лишає посаду за станом здоров’я і в надалі планує повернутися до роботи в Національній академії медичних...
Кримінал
Як провідомляв сайт Новограда-Волинського 04141.com.ua, 26 лютого 2020 року у вечірній час у місті Новограді-Волинському, на перехресті вулиць Житомирської та Рокоссовського сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Нині поліцейські встановлюють водія-учасника ДТП та автомобіль, а також просять громадян повідомити їм інформацію, що може допомогти розслідуванню. Попередньо, водій невстановленого автомобіля, рухаючись вул. Житомирською, здійснив наїзд...
Суспільство
Традиційно щороку у Новограді-Волинському відзначають талановитих, працьовитих земляків, кращих представників громади званням «Гордість громади». Відтак, 26 лютого 2020 року урочиста церемонія нагородження переможців відкритого рейтингу, яка користується не аби-якою популярністю серед мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ, відбулася у міському Палаці культури ім. Лесі Українки. За більш як 15 років захід став справжнім загальноміським святом вдячності...
Суспільство
25 лютого 2020 року в Новоград-Волинському медичному коледжі відбулося регіональне методичне об’єднання викладачів акушерства та педіатрії. Наш заклад освіти відвідали викладачі Житомирського медичного інституту та Бердичівського медичного коледжу. В програмі методичного об’єднання було проведено круглий стіл з акушерства на тему «Проблеми небажаної вагітності у підлітків» викладачами Баликіною І.Д. та Кейсою У.Б., під час якого були обговорені питання ста...
Спорт
14-16 лютого 2020 року в гарнізонному Будинку офіцерів міста Новограда-Волинського, за підтримки Житомирської обласної Федерації шахів, Новоград-Волинського міського шахово-шашкового клубу стартував попередній етап чемпіонату Житомирської області з класичних шахів: Новоград-Волинська зона з обчисленням рейтингу -7 турів, швейцарська система.Головний суддя - Лаговський В.С.Секретар суддя – Ткачук О.М. Крім нашого міста подібні попередні етапи чемпіонату Жит...
Пригоди
У Новограді-Волинському сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинув пішохід.Очевидці наслідків фатальної ДТП повідомили редакцію сайту Новограда-Волинського 04141.com.ua про фатальну ДТП на пішохідному переході у мікрорайоні "Зелені", мешканці були обурені бездіяльністю відповідальних осіб, які б могли вжити заходів з облаштування небезпечної для пішоходів ділянки дороги по вулиці Житомирській, оскільки з їх слів, там стаються п...
Суспільство
Новоград-Волинський міськрайонний відділ     Управління ДСНС України у Житомирській  області проводить конкурсний відбір кандидатів серед випускників шкіл міста, для вступу на денне відділення у вищі навчальні заклади ДСНС України. Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України  (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, з...
Кримінал
На вулиці м. Новограда-Волинського у місцевого жителя поліцейські вилучили поліетиленовий пакет з рослинною сумішшю, попередньо - наркотичним засобом. Нині у рамках розпочатого кримінального провадження триває встановлення походження зілля та його призначення. На вулиці райцентру оперативники кримінальної поліції звернули увагу на чоловіка, який поводив себе підозріло, постійно оглядався та поспішав зникнути з поля зору інших людей. Відтак поліцейські зупи...